Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 275 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Oxford Denim
Bavlnená, modrá
(676)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Bee Happy
Bavlnená
(441)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, čierne, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(509)
Na sklade
20,51 €
s kódom
25,64 € bez kódu
12,82 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Woodland
3 ks, bavlnené, béžové, 45x65 cm
(832)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Woodland
Bavlnená/ľanová, béžová
(310)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera
Bavlnená, žltá/sivá
(230)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, sivé, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(781)
Na sklade
22,72 €
s kódom
28,40 € bez kódu
14,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, červené, 18,5x37,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(344)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Woodland
Bavlnená/ľanová, béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(658)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Farmers Kitchen
Bavlnená, modrá
(114)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Farmers Kitchen
3 ks, bavlnené, modré/béžové, 45x65 cm
(631)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Oxford Denim
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(201)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Retro Meadow
Bavlnená, žltá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(461)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Country Animals
3 ks, bavlnené, sivé/béžové, 45x65 cm
(100)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(173)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
(96)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Farmers Kitchen
Bavlnený, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(92)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Prestieranie Ydun
Z morskej trávy, ø 35 cm
(279)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Curious Cats
Bavlnená, modrá, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(111)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(47)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Bumble Bees
3 ks, bavlnené, žlté/béžové, 45x65 cm
(83)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
6,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave
5 ks, bavlnené, ružové/sivé, 50x70 cm
(267)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
2,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Retro Meadow
3 ks, bavlnené, žlté/sivé, 45x65 cm
(522)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
5,63 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Woodland
S prímesou ľanu, na zaväzovanie, s potlačou, 37x37 cm
(163)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Dogs
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(220)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, 30x40 cm
(48)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Wenko
Utierky v súprave Miko
2 ks, z mikrovlákna, čierne/sivé, 40x60 cm
(47)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
4,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Sedák Bee Happy
Bavlnený, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 34x36 cm
(65)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Curious Cats
4 ks, korkové, s potlačou, 21,5x29 cm
(63)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Prestieranie Curious Dogs
4 ks, korkové, s potlačou, 21,5x29 cm
(76)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
4,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Purity
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Oxford Denim
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(58)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Casa Selección
Behúň na stôl Loving
41x150 cm
(95)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Curious Cats
3 ks, bavlnené, modré, 45x65 cm
(113)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
5,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Forest Birds
3 ks, bavlnené, biele/zelené/modré, 45x65 cm
(63)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Ratanové, ø 36 cm
(59)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Záhradná zástera
Zelená/hnedá
(121)
Na sklade
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Obľúbené
Cooksmart ®
Utierky v súprave Oxford Denim
3 ks, bavlnené, biele/modré, 45x65 cm
(64)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
4,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Curious Cats
Bavlnená, modrá
(45)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Zástera Curious Dogs
Bavlnená, modrá
(57)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Sedák Lambskin
Kožušinový, bez uchytenia, ø 35 cm
(85)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Cats
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(35)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica Country Animals
Bavlnená, sivá/béžová, 19x31 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(52)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Mila Home
Behúň na stôl Meadow Flower
S kvetinovým vzorom, 40x130 cm
(44)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Restilo
Obrus Gaia
Svetlosivý, 140x240 cm
(21)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Curious Dogs
Bavlnená, modrá, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(37)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Cooksmart ®
Dvojitá kuchynská chňapka Bumble Bees
Bavlnená, žltá/béžová, 17x90 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, čierne, 50x70 cm
(80)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
1
2
3
4
5
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil