Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 274 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(18)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Cooksmart ®
Kuchynské rukavice v súprave Forest Fable
2 ks, bavlnené, hnedé/krémovobiele, 19x18 cm, tepelná odolnosť 100 °C
(10)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
6,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Sedák Meadow Flower
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, svetlohnedé, 50x70 cm
(10)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 10 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Micro
10 ks, z mikrovlákna, 15x30 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
0,74 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Utierka
Bavlnená, biela/modrá/ružová, 50x70 cm
(10)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tyrkysovomodrý, 140x240 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Dark
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(10)
Doručenie od 16. 10. 2026
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
2,47 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Behúň na stôl Zig Zag
Geometrický, 40x130 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Biely, ø 180 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tyrkysovomodrý, 140x200 cm
(15)
Na sklade
Posledný kúsok
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Mila Home
Behúň na stôl
Z bio bavlny, geometrický, 40x130 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák Home Sweet Home
Na zaväzovanie, s nápismi, 36x36 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera
Bavlnená, modrá
(11)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Spotty Dotty
Bavlnený, na zaväzovanie, bodkovaný, 34x36 cm
(11)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Behúň na stôl Yellow Bird
So zvieracím vzorom, 40x130 cm
(23)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle Quickly
6 ks, sivé, 45x70 cm
(24)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
2,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Abaca
Umývateľný, z PVC, s ornamentmi, biely/sivý, ø 160 cm
(16)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Sedák Lambskin
Z umelej kožušiny, 40x40 cm
(8)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Reindeer Tartan
5 ks, čierna
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obrus Crystalline
S vianočným motívom, červený, 85x85 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Červený, 140x240 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(8)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Zástera Wild Flowers
Bavlnená
(8)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Light Grey
Ľanová, svetlosivá, 45x65 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Geometry
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Ava
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(8)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Wenko
Chňapky v súprave Wesi
2 ks, silikónové, čierne, 16x16 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Happy Teddy
20 ks, papierové, 33x33 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Sedák Hummingbirds
Bavlnený, na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 34x36 cm
(8)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, ružové, 20x20 cm
(8)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Tyrkysovomodrý, 140x220 cm
(8)
Doručenie od 16. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (6)
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, červená/biela
(12)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera
Bavlnená, zelená
(13)
Doručenie od 9. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kuchynská rukavica Sausage Dog
Bavlnená, svetlosivá, 19x29 cm
(9)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Behúň na stôl Larsson Geo
Bavlnený, geometrický, 33x220 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Granis
Z eko kože, ø 38 cm
(9)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka White
Ľanová, biela, 45x65 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák Hydrangea
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák Lemons
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(10)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Lemons
5 ks
(11)
Na sklade
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus Yellow Bird
So zvieracím vzorom, béžový, ø 140 cm
(11)
Doručenie od 15. 12. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(12)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Artchic
Bavlnený, vonkajší, na zaväzovanie, s ornamentmi, 40x40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(7)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Zástera Dramatic Floral
Bavlnená, ružová/sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s ornamentmi, 38x38 cm
(7)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil