Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 270 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Utierka Boat Race
Bavlnená, modrá, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Utierka Fruits de Provence
Bavlnená, 50x70 cm
(7)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Utierka Cup Final
Bavlnená, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Utierka Dog Park
Bavlnená, béžová, 70x50 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Rex London
Utierka Cherry
Bavlnená, oranžová/svetloružová, 70x50 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Jolly Christmas
16 ks, papierové, 11x20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
0,68 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Behúň na stôl
S vianočným motívom, 32x85 cm
(5)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Crochet
S prímesou bavlny, možnosť prania, ø 35 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera Forest Fable
Bavlnená, hnedá/krémovobiela
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, taupe, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(8)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, zelené, 40x48 cm
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, svetlohnedé, 50x70 cm
(10)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, tmavosivé, 40x48 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave XL Lines
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Umývateľný, z PVC, biely, ø 180 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, zelené, 50x70 cm
(7)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
JAHU collections
Utierky v súprave Checkers
3 ks, bavlnené, 50x70 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, červené, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave XL Lines
3 ks, bavlnené, svetlohnedé, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Zástera Solaris
Bavlnená, čiern-obiela
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Pappelina
Utierka Otis Black
Čiern-obiela, 17x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kate Louise
Behúň na stôl Christmas
S vianočným motívom, s potlačou, 36x136 cm
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, khaki, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, koňakovohnedá, 18x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, čierna, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Essentiel
Na zaväzovanie, 40x40 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Christmas Town
Bavlnená, červená/béžová, 18x88 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, modrá, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Doručenie od 9. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, ružové, 20x20 cm
(8)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Prestieranie Tabletop
Z kukuričného lístia, 30x45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, sivá, 18x28 cm
(17)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(6)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, zelená, 18x28 cm
(9)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera Hummingbirds
Bavlnená, sivá
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, okrovožlté, 40x48 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(2)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave
2 ks, bavlnené, modré, 20x20 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
5,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Togo
Z eko kože, 33x45 cm
(7)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Melange
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/zelená/ružová, 13x21 cm
(4)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie White
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
7
8
9
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil