Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 275 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bio bavlny, pruhovaný, béžový/krémovobiely, 140x200 cm
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Obrúsok
Textilný, pruhovaný, 40x40 cm
(52)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Možnosť prania, s potlačou, béžový, 140x240 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Prestieranie Chocolate
Ľanové, možnosť prania, 35x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
3 ks, zelené, 50x70 cm
(2)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
3,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, žltá, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Somerset
Bavlnená, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Vayana
Plastové, s potlačou, 44x28,5 cm
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Sedák Silke
Bez uchytenia, ø 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,50 €
s kódom
16,87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
noo.ma
Utierky v súprave Abi
2 ks, bavlnené, červené, 50x63 cm
(2)
Na sklade
19,70 €
s kódom
24,62 € bez kódu
12,31 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Chocolate
Ľanová, tmavohnedá, 45x65 cm
(87)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Somerset
2 ks, bavlnené, v terakotovej farbe, 20x14 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Cavendish
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
8,13 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Chňapka Gourmet
Sivá, 14,5x24,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obrus Striped
Z bio bavlny, pruhovaný, tmavozelený/krémovobiely, 140x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Zástera Salcombe Boats
Bavlnená, modrá
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Zástera Gourmet
V terakotovej farbe
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Zástera My Kitchen
Bavlnená, sivá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 16 ks
Meri Meri
Obrúsky v súprave Soccer
16 ks, papierové, 16,5x16,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
0,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Gourmet
2 ks, bavlnené, biele/sivé, 50x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
4,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Naya
Možnosť prania, s potlačou, zelený, 140x240 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Lorenza
Možnosť prania, s potlačou, béžový, 140x240 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Sedák Disc
Vonkajší, 33x33 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Zástera Christmas Fable
S vianočným motívom, tmavozelená
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Axel
Možnosť prania, kockovaný, biely, 140x240 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Charline
Možnosť prania, bavlnený, v terakotovej farbe, 140x240 cm
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Axel
Možnosť prania, kockovaný, biely, ø 180 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, taupe, 18x18 cm
(1)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Indigo
2 ks, tmavomodré, 14x18 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
17,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(13)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
JUNA
Zástera Christmas Fable
S vianočným motívom, béžová
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, khaki, 17x33 cm
Na sklade
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, khaki, 18x28 cm, tepelná odolnosť 250 °C
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, taupe, 17x33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Gingham
Bavlnená, koňakovohnedá, 18x28 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Novinka
Mila Home
Behúň na stôl Merry Christmas
S vianočným motívom, s potlačou, 45x140 cm
Doručenie od 15. 12. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie Stars
Látkové, s hviezdičkami, 32x45 cm
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Možnosť prania, čierny, ø 180 cm
(82)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Velmar
2 ks, béžové, 17x33 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
22,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Velmar
Látkové, 33x45 cm
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Zástera Two-tone
Bavlnená, modrá
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrúsok Pauline
Textilný, 40x40 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Chňapky v súprave Velmar
2 ks, koňakovohnedé, 20x20 cm
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
14,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Suzette
Bavlnená, červená/sivá, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnosť 150 °C
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Prestieranie Corn Husk
Z kukuričného lístia, ø 38 cm
(1)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rex London
Zástera Two-tone
Bavlnená, červená
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Zástera Two-tone
Bavlnená, zelená
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rex London
Zástera Two-tone
Bavlnená, tmavomodrá
Na sklade
Posledný kúsok
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
22
23
24
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil