Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 270 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Germania
Sedák
35x95 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
80 €
s kódom
100 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Restilo
Obrus Gaia
Červený, 140x180 cm
(5)
Doručenie od 16. 10. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Titan
Z eko kože, 45x33 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Granis
Z eko kože, ø 38 cm
(4)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Kuchynské rukavice v súprave Sherlock
2 ks, čierno-biele, 14x18 cm
(4)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
7,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, béžová, 14,5x24,5 cm
(4)
Na sklade
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Waffle
2 ks, z mikrovlákna, hnedé/béžové, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
6,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Adam
Silikónová/zo zmesi vlákien, tmavosivá, 14,5x24,5 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Dramatic Floral
2 ks, bavlnené, možnosť prania, s kvetinovým vzorom, 30x46 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
8,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Abstract Faces
5 ks
(4)
Na sklade
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Declino
Umývateľný, z PVC, tyrkysovomodrý, 140x240 cm
(4)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Sherlock
Čiern-obiela
(4)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Utierka Farm
Bavlnená, krémovobiela, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Garden
Umývateľný, z PVC, biely, ø 180 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Hollystar
S vianočným motívom, biely, 150x240 cm
(4)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Behúň na stôl Melange
Ľanový, 40x150 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Essential
3 ks, z mikrovlákna, okrovožlté, 40x48 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
3,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Utierka Elvira
Z bio bavlny, modrá, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Zástera Suzette
Bavlnená, červená/sivá
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Amber Bronze Stripes
Ľanová, v horčicovej farbe, 65x65 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, červené, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Linen Tales
Obrúsky v súprave Botany
2 ks, ľanové, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Tiseco Home Studio
Utierky v súprave Traditional
3 ks, bavlnené, modré, 50x70 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
3,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Remember
Prestieranie Lime
2 ks, bavlnené, geometrické, ø 38 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
15,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Goldira
Plastové, pruhované, 30x45 cm
(4)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Birthday Wish
20 ks, papierové, s nápismi, 33x33 cm
(4)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,32 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Kuchynská rukavica
Biela/zelená/ružová, 13x21 cm
(4)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Little Snowdrops
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Butter Kings
Behúň na stôl Very Merry Christmas
Bavlnený, s vianočným motívom, s nápismi/s kvetinovým vzorom, 40x140 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Súprava obliečok na vankúš a behúňa Nordic
5 ks, červená
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Prestieranie Christmas Town
4 ks, bavlnené, možnosť prania, s potlačou, 30x46 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Unikko
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie
Plastové, s abstraktným vzorom, 30x45 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Obrus Dramatic Floral
Bavlnený, s kvetinovým vzorom, ružový/sivý, 137x178 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Feuillys
Umývateľný, hnedý, ø 160 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Noel
S vianočným motívom, 150x300 cm
(4)
Na sklade
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
JAHU collections
Prestieranie Chess
2 ks, plastové, geometrické, 45x30 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
3,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Prestieranie Jacquard
Plastové, pruhované, 33x45 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Country Floral
Bavlnená, zelená/modrá
(7)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená, červená, 14,5x24,5 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(6)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Sedák Roses
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
VDE Tivoli 1996
Behúň na stôl Lurex
40x180 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Sedák
Na zaväzovanie, s kvetinovým vzorom, 40x40 cm
(8)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Charline
3 ks, textilné, 40x40 cm
(5)
Na sklade
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
2,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kuchynská rukavica Cuistot
Bavlnená/silikónová, červená, 18x30 cm, tepelná odolnosť 250 °C
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mioli Decor
Sedák
Bez uchytenia, 42x42 cm
(5)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Obrus Mandala
So vzorom mandaly, tmavozelený, ø 140 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Mustard
Ľanová, žltá, 45x65 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
1
...
7
8
9
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil