Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil
...
Textil
Kuchynský textil
Kuchynský textil so zľavovým kódom
Utierky
Prestieranie
Obrusy
Behúne na stôl
Kuchynské chňapky
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Zástery
Súpravy kuchynského textilu
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Motív
Cena
+ Ďalšie (5)
Zľavový kód
1 269 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Red Gingham
Ľanová, červená/sivá, 45x65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Utierky v súprave Cuistot
3 ks, z mikrovlákna, béžové, 40x40 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
3,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Twily
Na zaväzovanie, 38x38 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Costa
Umývateľný, z PVC, patchwork, sivobéžový, 140x240 cm
(3)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Rex London
Utierka Cup Final
Bavlnená, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Feuillette
Plastové, 30x45 cm
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Coffee shop
Plastové, 28,5x44 cm
(3)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Minimalist Cushion Covers
Obrus Happy New Year
S vianočným motívom, geometrický/s ornamentmi, biely/čierny/v zlatej farbe, 140x180 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Constellation
S vianočným motívom, biely, 150x240 cm
(3)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Bloomingville
Obrúsky v súprave Darren
20 ks, papierové, s potlačou, 33x33 cm
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
0,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Guyana
Umývateľný, s PVC vrstvou, zelený, 140x240 cm
(3)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica Myrna
Svetloružová, 28x18 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Pikkukellukka
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(3)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Kitchen
Umývateľný, z PVC, 140x240 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Kalini
S abstraktným vzorom, béžový, 180x180 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Utierka Farm
Bavlnená, krémovobiela, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
Homéa
Obrúsky v súprave Noel
20 ks, 33x33 cm
(3)
Na sklade
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
0,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Prestieranie
Látkové, možnosť prania, 33x48 cm
(3)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 20 ks
IHR
Obrúsky v súprave Unikko
20 ks, papierové, s kvetinovým vzorom, 33x33 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
0,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kate Louise
Behúň na stôl Christmas
S vianočným motívom, s potlačou, 36x136 cm
(3)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Utierka Farm
Bavlnená, krémovobiela, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Graziella
Umývateľný, z PVC, patchwork, okrovožltý/sivý, 140x300 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera Bistro
Bavlnená, červená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Plat du jour
Plastové, kockované/s nápismi, 28,5x44 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Dvojitá kuchynská chňapka Candy Cane
Bavlnená, červená, 18x88 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Maximex
Zástera
2 ks, červená/modrá
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
24,72 €
s kódom
30,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ZicZac
Prestieranie Troja
Z eko kože, 45x33 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
douceur d'intérieur
Obrúsky v súprave Mistral
3 ks, textilné, 40x40 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
2,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Utierka Golden Fall
Ľanová, zelená/béžová, 65x65 cm
(3)
Doručenie od 19. 11. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Súprava sedákov a behúňa Illustrated Flower
5 ks, ružová/krémovobiela
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Obrus
Bavlnený, geometrický, ružový/béžový, 150x250 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Kuchynská rukavica English Meadow
Bavlnená, modrá, 19x31 cm
(7)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Prestieranie Bombay
4 ks, jutové, ø 38 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
5,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sedák Twily
Na zaväzovanie, 38x38 cm
(5)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obrus
S kvetinovým vzorom, hnedý, 60x60 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cooksmart ®
Zástera s PVC vrstvou Purity
Bavlnená, modrá
(11)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Spirale
Plastové, s abstraktným vzorom, ø 38 cm
(8)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kuchynská rukavica
Bavlnená, modrá, 18x28 cm
(6)
Doručenie od 9. 11. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Ladelle
Kuchynské rukavice v súprave
2 ks, tmavomodré, 18x33 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Olive
Plastové, 28,5x44 cm
(4)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Ambrine
Hnedý, 150x240 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Sedák Aleksa
Zamatový, na zaväzovanie, 40x40 cm
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Delicia
Umývateľný, s PVC vrstvou, s potlačou, sivý/béžový, ø 160 cm
(4)
Doručenie od 22. 10. 2026
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Zástera
Bavlnená, modrá
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Behúň na stôl
S vianočným motívom, 32x85 cm
(5)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Obrus Essentiel
Biely, 140x200 cm
(3)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Prestieranie Renata
Jutové, so vzorom mandaly, ø 38 cm
(3)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
9
10
11
...
27
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Prestieranie
Utierky
Zástery
Kuchynské chňapky
Obrusy
Behúne na stôl
Vankúše na sedenie
Obrúsky
Obľúbené filtre
Zelený kuchynský textil
Kuchynský textil s veľkonočným motívom
Vianočný kuchynský textil