Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kúpeľňové vybavenie
Kúpeľňový nábytok
Kúpeľňové poličky
Kúpeľňové poličky
...
Kúpeľňový nábytok
Kúpeľňové poličky
Kúpeľňové poličky · Umbra
Filtre
1
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Na sklade
Farba
Špecifický materiál
Typ
Spôsob uchytenia
+ Ďalšie (5)
Umbra
14 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, biele
(51)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania, oceľové, čierne
(48)
Na sklade
36,55 €
s kódom
43 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, biele
(12)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastová, biela
(18)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Cubiko
2 ks, bez vŕtania/rohové, oceľové, čierne
(5)
Na sklade
39,10 €
s kódom
46 € bez kódu
23 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania, plastová, čierna
(6)
Na sklade
19,89 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Umbra
Kúpeľňová polička Cubiko
Závesná, oceľová, čierna
(21)
Na sklade
41,65 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex Adhesive
Bez vŕtania/rohová, plastová, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
22,01 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Bez vŕtania/rohová, plastová, biela
(6)
Na sklade
21,16 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Závesná, plastová, čierna
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Závesná, plastová, biela
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Umbra
Kúpeľňová polička Flex
Závesná, plastová, modrá
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
30,51 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, matne čierne
Doručenie od 26. 10. 2026
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Novinka
súprava 2 ks
Umbra
Kúpeľňové poličky Nami
2 ks, bez vŕtania, plastové, béžové
Doručenie od 26. 10. 2026
29,75 €
s kódom
35 € bez kódu
17,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Umbra
1
Súvisiace kategórie
Doplnky do kúpeľne
Doplnky pre montáž bez vŕtania
Obľúbené filtre
Drevené kúpeľňové poličky
Plastové kúpeľňové poličky
Sklenené kúpeľňové poličky
Kúpeľňové poličky z nehrdzavejúcej ocele
Závesné kúpeľňové poličky
Nástenné kúpeľňové poličky
Kúpeľňové poličky bez vŕtania
Teleskopické kúpeľňové poličky
Rohové kúpeľňové poličky