Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 339 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, svetlomodrý
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Tile Stone
2 ks, froté, bavlnené, biele, 40x60 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Uteráky v súprave Pixie
2 ks, froté, bavlnené, ružové, 30x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Uteráky v súprave Pixie
2 ks, froté, bavlnené, modré, 30x50 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
12,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Lavender
3 ks, prateľné, fialové/béžové, 60x100 cm
(11)
Doručenie od 4. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Osuška Bath
Froté, bavlnená, zelená, 100x150 cm
(3)
Doručenie od 9. 11. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Primo
Žltý, 180x200 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Primo
Béžový, 180x200 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Primo
Čierny, 180x200 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Primo
V petrolejovej farbe, 180x200 cm
(1)
Doručenie od 14. 10. 2026
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, biela, 50x80 cm
(3)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Covelo
Prateľná, textilná, čiern-obiela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Tara
Prateľná, z recyklovaného plastu, čiern-obiela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, ružová, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Tile Stone
Froté, bavlnený, béžový, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Tile Stone
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
12,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Tile Stone
Prateľná, biela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Morocco
Prateľná, textilná, tmavohnedá, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Morocco
Prateľná, textilná, čierna, 50x80 cm
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Morocco
2 ks, bavlnené, čierno-biele, 35x60 cm
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Uterák Morocco
Bavlnený, čierno-biely, 50x95 cm
Na sklade
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Södahl
Uterák Vista
Froté, z bio bavlny, slonovinový, 50x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20 €
s kódom
25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Uteráky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, žlté/oranžové, 50x90 cm
(152)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,14 €
s kódom
25,17 € bez kódu
6,29 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, béžová, 70x120 cm
(8)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, sivé/béžové, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Ricochet
Prateľná, textilná, béžová, 50x120 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, tmavomodrá, 70x120 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Managua
S potlačou, 180x200 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, tyrkysovomodrá, 70x120 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Osuška Classic
Čierna, 70x140 cm
(30)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Good Morning
Detské pončo Lola
Bavlnené, ružové
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 9-10 rokov, mikroplyšový, modrý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
Good Morning
Detské pončo Joep
Bavlnené, zelené
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, tmavosivá, 70x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 7-8 rokov, mikroplyšový, ružový
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Weref
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, modrá, 50x80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(2)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Cam Cam Copenhagen
Plienky Bows
3 ks, ružové/béžové, z bio bavlny, 70x70 cm
Na sklade
Posledný kúsok
20,64 €
s kódom
25,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Kúpeľňová predložka Pebbles
Z pamäťovej peny, z pamäťovej peny, sivá, 50x80 cm
(153)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Biela, 70x140 cm
(17)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Sivá, 70x140 cm
(4)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Grid
Prateľná, textilná, čiern-obiela, 50x80 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Grid
Froté, bavlnený, čierno-biely, 50x100 cm
(3)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, biele, 90x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce/froté, bavlnené, čierne, 90x140 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Really Nice Things
Kúpeľňová predložka Eyes
Prateľná, biela, 40x60 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, hnedá, 50x80 cm
(6)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
1
...
15
16
17
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy