Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 339 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, bavlnený, béžový, 50x100 cm
(542)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
B.E.S.
Plážová osuška Fishes
Bavlnená, s potlačou, fialová, 70x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, fialová, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, v levanduľovej farbe, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, krémovobiela, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Granite
Sivá, 50x80 cm
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Doggy zen
Zelený, 180x200 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Essencia
Zelený, 180x200 cm
(6)
Doručenie od 30. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Poppy
S kvetinovým vzorom, červený, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Twill
Pruhovaný, biely, 180x200 cm
Doručenie od 14. 10. 2026
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Yaline
Krémovobiely, 180x200 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Adriel
Svetlohnedá, 50x80 cm
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, svetlosivá, 70x130 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Samoa
S ornamentmi, svetlosivý, 180x200 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, tmavosivá, 70x130 cm
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, čierna, 70x140 cm
(23)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Zone
Uterák Classic
Čierny, 50x100 cm
(21)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, žltá, 70x130 cm
(1)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Sardines
Bavlnená, s potlačou/vtipná, 76x160 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Aqua
Rýchloschnúca, z kremeliny, biela/sivá, 35x45 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Ecru
Rýchloschnúca, textilná, béžová, 40x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Amari
Froté, bavlnená, oranžová, 70x140 cm
(23)
Doručenie od 16. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, ružová, 70x130 cm
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Aquamarbre
S abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, čierny/v zlatej farbe, 180x200 cm
(4)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Aquamarbre
S abstraktným vzorom/so vzorom kameňa, biely/v zlatej farbe, 180x200 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, tmavomodrá, 90x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Green
Rýchloschnúca, textilná, zelená, 40x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, antracitové, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, biele, 70x140 cm
(4)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 70x140 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 70x140 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Rafael
Prateľná, béžová, 50x80 cm
(3)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, khaki, 50x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Ariel
Prateľná, krémovobiela, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Rafael
Prateľná, v terakotovej farbe, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavomodrá, 50x80 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Restilo
Osuška Bamby
Froté, s prímesou bambusu, tyrkysovomodrá, 70x140 cm
(12)
Doručenie od 16. 10. 2026
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Rafael
Prateľná, sivobéžová, 50x80 cm
(4)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Larsson Geo
Geometrický, ružový/sivý, 180x180 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Tyrkysovomodrá, 50x120 cm
(4)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
V terakotovej farbe, 50x100 cm
(1)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Rafael
Prateľná, zelená, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Žltá, 50x120 cm
(6)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, vínovočervené, 70x140 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
17,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, fialové, 70x140 cm
(93)
Doručenie od 4. 11. 2026
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, žlté/oranžové, 70x140 cm
(91)
Na sklade
Posledné kúsky
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Foutastic
Osušky v súprave Rainbow
4 ks, froté, bavlnené, modré, 70x140 cm
(155)
Na sklade
Posledný kúsok
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
17,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, biela, 50x80 cm
(38)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
1
...
10
11
12
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy