Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 339 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Cleonis
Biela, 50x80 cm
(6)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, biela, 75x75 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Inu
Froté, biely, 50x100 cm
(3)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Isalis
Prateľná, béžová, 50x80 cm
(19)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, krémovobiela, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Dash
Detská, zamatová, s potlačou, 75x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Happy lamas
Detská, zamatová, s potlačou, 75x150 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Sweety
Detská, zamatová, s potlačou, 75x150 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Inu
Froté, taupe, 50x100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrovlákna, modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Moody
Detská, zamatová, s potlačou, modrá, 75x150 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Splash
Detská, zamatová, s potlačou, modrá, 75x150 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, sivomodrá, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Free
Detská, zamatová, s potlačou, modrá/hnedá, 75x150 cm
(4)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Alisse
Detská, zamatová, s potlačou, modrá/ružová, 75x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Hot Dog
Bavlnená, pruhovaná, oranžová, 76x160 cm
(11)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Plážová osuška Parasol
Geometrická, ø 150 cm
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, svetloružová, 50x80 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft Hostile Behaviour
Bavlnená, sivá, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, sivá, 50x80 cm
(38)
Doručenie od 4. 11. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, béžová, 50x80 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavosivá, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Octopus
S potlačou, modrý, 180x180 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Chatibulle
Ružový, 180x200 cm
(5)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Havane
S potlačou, biely/zelený, 180x200 cm
(2)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Joya
Biely/v zlatej farbe, 180x200 cm
(12)
Doručenie od 30. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Plumiss
S potlačou, biely/v petrolejovej farbe, 180x200 cm
(4)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavoružová, 50x80 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavozelená, 50x80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, zelenomodrá, 50x80 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft Let´s Survive
Bavlnená, zelená, 70x140 cm
(3)
Doručenie od 14. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Goaltime
Detská, zamatová, s potlačou, zelená, 75x150 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, zelená, 75x75 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, žltá, 50x80 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Bébé Douceur
Detská osuška s kapucňou Gauge
Mušelínová, žltá, 75x75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Ariel
Prateľná, v terakotovej farbe, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, modrá, 50x80 cm
(38)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave CT
2 ks, prateľné, modré, 60x100 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, sivá, 60x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave CT
2 ks, prateľné, sivé/v zlatej farbe, 60x100 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Textured Stripe
Pruhovaný, sivý, 180x180 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Ariel
Prateľná, svetlohnedá, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavoružová, 50x80 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, biele, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, béžové, 90x140 cm
(1)
Doručenie od 4. 11. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Osušky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 90x140 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Súprava (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, modré, 70x140 cm
(31)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, ružové, 70x140 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
18,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
1
...
11
12
13
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy