Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 341 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
JAHU collections
Osuška Skyline
Bavlnená, s ornamentmi, tmavosivá, 70x140 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Quick Dry
4 ks, rýchloschnúce, bavlnené, ružové, 30x30 cm
(4)
Doručenie od 4. 11. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
My House
Uterák Darwin
Froté, bavlnený, oranžový, 50x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, hnedé, 60x100 cm
(10)
Doručenie od 15. 12. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Anti-Bacterial
6 ks, froté, bavlnené, béžové, 2x malý uterák (30x30)
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Puna
Rýchloschnúca, z kremeliny, svetlohnedá, 50x80 cm
(3)
Na sklade
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 2x malý uterák (30x30)
(3)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, žlté, 2x malý uterák (30x30)
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, sivá, 50x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Plážová osuška Anchors
Bavlnená, modrá, 90x180 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, zelená, 70x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Bluey
Bavlnená, modrá/béžová, 70x140 cm
(3)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Cube
180x200 cm
(3)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, modrá/hnedá, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, svetlohnedá, 70x130 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch "Ohana Blue"
Bavlnená, modrá, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Froté, taupe, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch "Hawaiian Harmony"
Bavlnená, 70x140 cm
(3)
Na sklade
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Urla
Prateľná, sivá, 60x90 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bianca
Kúpeľňová predložka Aspen Bobble
Prateľná, ružová, 50x120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, čierny, 30x50 cm
(3)
Na sklade
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Dotty
Biely, 180x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Havane
Prateľná, WC, biela/zelená, 45x45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
HIP
Župan Terry
Veľkosť XL/XXL, bavlnený, antracitový
(3)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca, bavlnená, béžová, 70x120 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Delux
Veľkosť 9-10 rokov, mikroplyšový, modrý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky na vlasy v súprave Quick Dry
2 ks, rýchloschnúce, bavlnené, ružové, 20x13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
9,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Flowers
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(3)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavosivá, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Disorder
Froté, z bio bavlny, modrý/sivý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Amber
S potlačou, svetlosivý, 180x200 cm
(3)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Froté, khaki, 70x140 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Spider-Man
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené, červené/modré
(3)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 70x140 cm
(3)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, tmavozelená, 90x150 cm
(3)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Mya Tropical Bird
S kvetinovým vzorom, modrý, 180x180 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 1-2 roky, bavlnený, sivý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, modrá/ružová, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Retro
Froté, z bio bavlny, modrý/hnedý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Uterák Malou
Bavlnený, v horčicovej farbe/krémovobiely, 100x50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Itamos
Rýchloschnúca, z kremeliny, sivá, 39x60 cm
(3)
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Inu
Froté, taupe, 50x100 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kúpeľňová predložka Crilda
Prateľná/ručne tkaná, béžová, 50x70 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,22 €
s kódom
15,28 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňová predložka Bati
Prateľná, sivá, 60x90 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Green In Flower
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(3)
Doručenie od 4. 11. 2026
18,10 €
s kódom
22,62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Žinky v súprave Indian
2 ks, koňakovohnedé, bavlnené, 15x21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave Marina
10 ks, froté, bavlnené, v levanduľovej farbe, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Počet kusov (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Mael
Prateľná, svetlohnedá, 50x80 cm
(3)
Doručenie od 30. 10. 2026
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
7
8
9
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy