Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 341 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Sassi
Prateľná, plastová, sivá, 50x80 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
10 €
s kódom
12,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Bluey "Beach"
Bavlnená, modrá/béžová, 70x140 cm
(9)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Cuddly
Prateľná, svetloružová, 50x80 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
WC, béžová, 45x45 cm
(10)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Lilo and Stitch
Bavlnená, fialová, 70x140 cm
(10)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlnená, v petrolejovej farbe, 70x140 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Vitamine
Béžový, 180x200 cm
(18)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Line
Prateľná, biela/čierna, 40x60 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Allstar
Kúpeľňová predložka Chenille
Prateľná, textilná, žltá, 50x80 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Optic
2 ks, čierne/sivé/v zlatej farbe, 60x100 cm
(16)
Na sklade
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Restilo
Kúpeľňové predložky v súprave Bati
2 ks, prateľné, tmavomodré, 50x80 cm
(12)
Na sklade
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
JAHU collections
Kúpeľňová predložka Circle
Modrá, 50x80 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
WC, antracitová, 45x45 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Marina
Froté, bavlnený, v levanduľovej farbe, 50x100 cm
(16)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Marble
2 ks, prateľné, hnedé, 60x100 cm
(14)
Doručenie od 15. 12. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Babusa
So vzorom dreva, oranžový, 180x200 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
18,88 €
s kódom
23,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uteráky a osušky v súprave Zero Twist
6 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 2x malý uterák (30x30)
(6)
Na sklade
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Prada
2 ks, prateľné, zamatové, biele, 60x100 cm
(6)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Chatibulle
Ružová, 45x75 cm
(6)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Riva
Prateľná, tmavozelená, 60x60 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Tibet
Prateľná, z bio bavlny, hnedá/béžová, 60x90 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavomodrá, 50x80 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Retro
2 ks, froté, z bio bavlny, modré/hnedé, 40x55 cm
(6)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
13,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Geo
2 ks, froté, bavlnené, tmavohnedé, 35x55 cm
(6)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Geo
Froté, bavlnený, tmavozelený, 50x95 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Illustrated Vase
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(6)
Doručenie od 15. 12. 2026
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Blue Spring
2 ks, prateľné, modré, 60x100 cm
(6)
Doručenie od 15. 12. 2026
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Sprchový záves Ginkoblue
Tyrkysovomodrý, 180x200 cm
(16)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Kúpeľňová predložka Whale
Prateľná, biela/modrá, 52,5x83 cm
(39)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Restilo
Uteráky a osušky v súprave
10 ks, froté, bavlnené, krémovobiele, 4x malý uterák (30x50)/4x stredný uterák (50x100)/2x osuška (70x140)
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Wenko
Sprchový záves Alara
S abstraktným vzorom, modrý, 180x200 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
22,80 €
s kódom
28,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Jungle party
Zamatová, 75x150 cm
(7)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 70x140 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
16,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, svetlohnedý, 50x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave CT
2 ks, prateľné, modré, 60x100 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Antracitová, 50x120 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 50x100 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Star Wars Baby Yoda
Bavlnená, 70x140 cm
(8)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
WC, čierna, 45x45 cm
(8)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Chatibulle
WC, ružová, 45x45 cm
(8)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Maglie
Prateľná, 40x60 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, modrý, 50x100 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Acacia
Drevená, v prírodnej farbe, 40x60 cm
(12)
Doručenie od 19. 10. 2026
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Uteráky a osušky v súprave Powder
3 ks, vaflové, s prímesou ľanu, svetloružové/béžové, 1x malý uterák (30x30)/1x stredný uterák (50x70)/1x osuška (70x140)
(8)
Doručenie od 19. 11. 2026
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Tmavosivý, 50x100 cm
(8)
Doručenie od 26. 10. 2026
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka
Plastová, béžová, 55x55 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Kúpeľňová predložka Tiles
Prateľná, čierna, 50x80 cm
(9)
Doručenie od 26. 10. 2026
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Mila Home
Kúpeľňové predložky v súprave Optic
2 ks, prateľné, modré/sivé, 60x100 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy