Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 340 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Anti-Bacterial
2 ks, froté, bavlnené, tmavozelené, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
2,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, svetlohnedý, 50x90 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Cutie
Prateľná, čierna/béžová, 40x60 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Illusion
S potlačou, 180x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Imperia
Prateľná, WC, v petrolejovej farbe, 45x45 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Södahl
Sprchový záves Colour Block
Geometrický, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Good Morning
Plážová osuška Alisse
Detská, zamatová, s potlačou, modrá/ružová, 75x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Cuistot
Froté, bavlnený, béžový, 50x50 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Good Morning
Osušky v súprave Plain
2 ks, froté, bavlnené, v tehlovej farbe, 70x140 cm
(3)
Na sklade
29,52 €
s kódom
36,90 € bez kódu
18,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Kúpeľňová predložka Aroia
Prateľná, textilná, béžová, 50x70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Svetlosivá, bavlnená, 15x21 cm
(3)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, fialový, 50x100 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
Premium
-20 % s kódom
Linen Tales
Detské pončo White
Veľkosť 2-4 roky, ľanové, biele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Sivá, 60x60 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, tmavosivá, 90x150 cm
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Cuistot
Froté, bavlnený, antracitový, 50x50 cm
(1)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Quick Dry
4 ks, rýchloschnúce, bavlnené, modré, 30x30 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
1,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Ecru
Rýchloschnúca, textilná, béžová, 40x60 cm
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
My House
Plážová osuška Big
Froté, bavlnená, svetlozelená, 100x180 cm
(14)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Hello Kitty
Bavlnená, červená/biela, 70x140 cm
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Osuška Darwin
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Quick Dry
4 ks, rýchloschnúce, bavlnené, tmavoružové, 30x30 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
1,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Modrá, 60x60 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detské pončo Avengers
Veľkosť 3-8 rokov, bavlnené
(1)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, fialový, 30x50 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Good Morning
Uteráky v súprave Plain
4 ks, froté, bavlnené, vínovočervené, 50x100 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Žinka Tendresse
Khaki, bavlnená, 15x21 cm
(7)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Quick Dry
Rýchloschnúci/froté, bavlnený, ružový, 50x85 cm
(64)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, tmavozelená, 90x150 cm
(3)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Kúpeľňová predložka Luca
Hnedá, 60x60 cm
(8)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, biely, 50x90 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Poppy
S kvetinovým vzorom, červený, 180x200 cm
Na sklade
Posledný kúsok
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Kúpeľňová predložka Bobble
Prateľná, tmavoružová, 50x80 cm
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Vitamine
Zelená, 45x45 cm
(3)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Spirella
Sprchový záves Concha
S potlačou, biely/modrý, 180x200 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Sprchový záves Mya Tropical Bird
S kvetinovým vzorom, modrý, 180x180 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan
Veľkosť 1-2 roky, bavlnený, sivý
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
My House
Uterák Darwin
Froté, bavlnený, čierny, 50x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Detský župan Lief
Veľkosť 1-2 roky, bavlnený, ružový
(5)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Time
Froté, bavlnený, sivobéžový, 50x100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Restilo
Uterák Amari
Froté, bavlnený, čierny, 30x50 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
3,12 €
s kódom
3,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Retro
Prateľná, z bio bavlny, modrá/ružová, 50x80 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Svetlosivý, 50x100 cm
(7)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Wenko
Kúpeľňová predložka Green
Rýchloschnúca, textilná, zelená, 40x60 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Uterák Retro
Froté, z bio bavlny, modrý/hnedý, 50x90 cm
(3)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, žltá, 90x150 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, svetlosivá, 70x130 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Zero Twist
Froté, bavlnená, tmavoružová, 70x120 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
1
...
14
15
16
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy