Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil
...
Textil
Kúpeľňový textil
Kúpeľňový textil so zľavovým kódom
Uteráky
Osušky
Predložky
Kúpeľňové závesy
Župany
Detský textil do kúpeľne
Koberce do kúpeľne
Žinky na umývanie
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Zloženie a druh materiálu
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
1 339 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Župan Cozy
Veľkosť L/XL, mikroplyšový, svetlosivý
(6)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Veľkosť (2)
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Kúpeľňová predložka Marbre
Prateľná, textilná, biela/sivá, 45x75 cm
(2)
Na sklade
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, béžový, 50x100 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Uterák Tendresse
Froté, bavlnený, čierny, 50x90 cm
(1)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+12
+13
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
V terakotovej farbe, 50x70 cm
(4)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tiseco Home Studio
Uterák Bath
Froté, bavlnený, modrý, 50x100 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Sunnylife
Plážová osuška Call of the Wild
Geometrická, ružová, 90x160 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, tmavomodrá, 90x150 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, 60x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bébé Douceur
Žinky v súprave Gauge
5 ks, ružové, mušelínové, 11x11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
1,38 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Svetlozelený, 50x70 cm
(13)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+7
+8
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, šalviová zelená, 70x130 cm
(102)
Na sklade
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+11
+12
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, béžové, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlnená, slonovinová, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
My House
Osuška Valencia
Froté, bavlnená, hnedá, 70x140 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Geo
2 ks, froté, bavlnené, tmavohnedé, 35x55 cm
(6)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
10,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Weref
2 ks, prateľné, 60x100 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave
2 ks, prateľné, svetlohnedé, 60x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
douceur d'intérieur
Osuška Tendresse
Froté, bavlnená, modrá, 90x150 cm
(102)
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Miedo
Prateľná, čierna, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Bungari Rose
Prateľná, čiern-obiela, 60x100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Classic
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
(542)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Jerry Fabrics
Detská osuška Minecraft "Underwater Fun"
Z mikrovlákna, modrá, 70x140 cm
(1)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Touch
2 ks, prateľné, krémovobiele, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave CT
2 ks, prateľné, sivobéžové, 60x100 cm
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Bounde
2 ks, krémovobiele, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Uterák Classic
Froté, taupe, 50x100 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Osuška Sauna
Bavlnená, pruhovaná, hnedá/béžová, 70x140 cm
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Waiten
2 ks, prateľné, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Kupa
Prateľná, čierna/béžová, 40x60 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
JAHU collections
Kúpeľňová predložka Brick
Modrá, 50x80 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, zelená, 70x120 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Nova Arte
Prateľná, do sprchy, z bio bavlny, vínovočervená/sivobéžová, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Marble
Prateľná, čierna, ø 100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňová predložka Best Wish
Prateľná, čierna/krémovobiela, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Osuška Quick Dry
Rýchloschnúca/froté, bavlnená, zelená, 90x140 cm
(64)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+6
+7
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Retro
Froté, z bio bavlny, geometrická/kockovaná, oranžová/béžová, 70x133 cm
(32)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Quick Dry
Rýchloschnúci/froté, bavlnený, biely, 50x85 cm
(1)
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, žlté, 30x30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
2,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
-20 % s kódom
Foutastic
Kúpeľňové predložky v súprave Oweld
2 ks, čierne/béžové, 60x100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Foutastic
Uterák Rainbow
Froté, bavlnený, zelený, 50x90 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Su
Bavlnená, geometrická/pruhovaná/kockovaná, červená/svetlomodrá, 100x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Plážová osuška Su
Bavlnená, geometrická/pruhovaná/kockovaná, žltá, 100x160 cm
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Osuška Navira
Froté, bavlnená, béžová, 70x140 cm
Na sklade
Posledný kúsok
30,46 €
s kódom
38,07 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Catherine Lansfield
Uteráky v súprave Zero Twist
2 ks, froté, bavlnené, svetlosivé, 30x30 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
2,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+8
+9
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Kave Home
Uterák Dorane
Froté, bavlnený, zelený/béžový, 30x50 cm
Na sklade
11 €
s kódom
13,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Bianca
Osuška Soft Zero Twist Spa Towel
Bavlnená, béžová, 100x150 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Catherine Lansfield
Uterák Quick Dry
Rýchloschnúci/froté, bavlnený, hnedý, 50x85 cm
(64)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Rozmery (3)
1
...
17
18
19
...
28
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Župany
Uteráky
Predložky
Kúpeľňové závesy