Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče
...
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče so zľavovým kódom
Umelé kvety
Kvetináče
Stojany na kvety
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
624 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Keter
Kvetináč Hangingsphere
Závesný a nástenný , plastový, ø 35 cm, výška 22 cm
(37)
Na sklade
18,84 €
s kódom
23,55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Kvetináče v súprave
2 ks, z umelého ratanu, výška 45 cm
(81)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Obaly na kvetináče v súprave
3 ks, z umelého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 42 cm, výška 40 cm
(258)
Na sklade
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Obal na kvetináč Fiore
Z umelého ratanu, bez odtokového otvoru, ø 35 cm, výška 45 cm
(79)
Na sklade
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Vyvýšený kvetináč Magnolia
24x64 cm, výška 51 cm
(57)
Na sklade
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Kvetináč
30x84 cm, výška 120 cm
(137)
Na sklade
72,80 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Kvetináč Rose
Z umelého ratanu, výška 70 cm
(117)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Mojave
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 8 cm
(11)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Umelá papraď Fiori
12x12 cm, výška 56 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Umelý sukulent Fiori
20x22 cm, výška 36 cm
(10)
Doručenie od 29. 10. 2026
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obal na kvetináč Sorrell
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 20 cm, výška 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Umelá strelícia Strelitzia
63x96 cm, výška 164 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, 64x26 cm, výška 69 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Obal na kvetináč Trigg
na bylinky/závesný a nástenný , keramický, bez odtokového otvoru, výška 38 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Kovový, výška 47 cm
Na sklade
Posledné kúsky
96 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Vyvýšený kvetináč
43x82,5 cm, výška 80 cm
(4)
Doručenie od 30. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Aerárium
Ø 30 cm, výška 44 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Bogor
4 ks, z prútia, ø 40 cm, výška 35 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
96,80 €
s kódom
121 € bez kódu
60,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(8)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
57,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Airy
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 25 cm, výška 55 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Field Mushroom
28x18 cm, výška 16 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , keramický, s odtokovým otvorom, výška 17,5 cm
(26)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 10 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
48,80 €
s kódom
61 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Toppu
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, ø 46 cm, výška 169 cm
(52)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Frog
Plastová, 1,7 l
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie
Kovová, 1 l
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
30,29 €
s kódom
37,86 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 3x35 cm, výška 25 cm
(11)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, ø 36 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč
Závesný a nástenný , ø 25 cm, výška 12 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, s odtokovým otvorom, ø 17 cm, výška 23 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, s odtokovým otvorom, ø 23,5 cm, výška 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, s odtokovým otvorom, výška 43 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
111,20 €
s kódom
139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Rozprašovač
Sklenený, 230 ml
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Ornament
Kovový, ø 29 cm, výška 6 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kvetináč Naresso
45x15 cm, výška 11 cm
(121)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Kvetináč Rustic
na bylinky, drevený, 15x45 cm, výška 11 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Kvetináče v súprave Desert
2 ks, kamenné, ø 51 cm, výška 50 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
6 ks, 5x5 cm, výška 9,5 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
4,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie
Kovová, 5 l
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, 40x25 cm, výška 26 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín Bird
Kovová, 54x2 cm, výška 160,5 cm
(8)
Doručenie od 23. 10. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín Lilly
Kovová, 54x2 cm, výška 164,5 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
42,40 €
s kódom
53 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Podpora rastlín Bird
Kovová, 32x2 cm, výška 160,5 cm
(20)
Na sklade
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín Lilly
Kovová, 32x2 cm, výška 164,5 cm
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, 40x25 cm, výška 24 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Keramický, 16x39,5 cm, výška 15 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
9
10
11
12
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojany na kvety
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Pestovanie rastlín
Záhradné rukavice a zástery