Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče
...
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče so zľavovým kódom
Umelé kvety
Kvetináče
Stojany na kvety
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
621 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Esschert Design
Podpora rastlín
10 ks, z recyklovaného plastu, 2x1 cm, výška 3 cm
(21)
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
0,64 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Plastia
Spony na hrantíky v súprave
2 ks, plastové
(3)
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
2,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Casa Selección
Umelá levanduľa
3 ks, ø 10 cm, výška 31 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
6 ks, 5x5 cm, výška 9,5 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
4,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plastia
Držiak na kvetináč Siestula
Kovová, 3x16 cm, výška 28 cm
(2)
Na sklade
3,92 €
s kódom
4,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Esschert Design
Podpora rastlín Bird
4 ks, kovová, 13x6 mm, výška 38 cm
(19)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
5,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Plastia
Držiak na kvetináč Siestula
Kovová, 3x16 cm, výška 28 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Sklenený, 500 ml
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
4 ks, 5,5x5,5 cm, výška 18 cm
(183)
Doručenie od 20. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Sklenený, 500 ml
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Restilo
Umelé kvety v súprave Dahlia
10 ks, výška 62 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Kvetináč
Keramický, s odtokovým otvorom, ø 11,5 cm, výška 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vodný kvetináč
Plastový, ø 12 cm, výška 11 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Rastlinná škôlka Eco
Plastová, 20x30 cm, výška 10 cm
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Umelý kvet Rose
Ø 14 cm, výška 43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Umelý kvet Rose
Ø 14 cm, výška 43 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Phlox
Ø 7 cm, výška 49 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Black
3 ks, na bylinky, kovové, s odtokovým otvorom, ø 11 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Stojan na kvety Pocket
Látkový, 27x3 mm, výška 70 cm
(30)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelá monstera Stem
Výška 61 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 17 cm, výška 2,5 cm
(5)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá vetvička White Bell Flower
Ø 20 cm, výška 34 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelý kvet Tulip
Ø 5,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
4 ks, ø 7 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
7,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Hydrangea
Ø 16 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 2x20,5 cm, výška 18 cm
(421)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 17x23,5 cm, výška 17 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč Kokedama
Bez odtokového otvoru, ø 9 cm, výška 7 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Zavlažovač
Plastový, 500 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Vodný kvetináč
Plastový, ø 15 cm, výška 12 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Casa Selección
Sušená rastlina Cotton
Ø 10 cm, výška 55 cm
(13)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Umelá vetvička
6x9 cm, výška 55 cm
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obal na kvetináč Caldera
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Woodland Fox
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 7 cm, výška 7 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 21 cm, výška 3 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Rozprašovač
Sklenený, 230 ml
(30)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč Macramé
Ø 14,5 cm, výška 58 cm
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Miska pod kvetináč Coaster
Gumená, ø 25 cm, výška 1 cm
(1)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelá vetvička Mistletoe
Výška 55 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Záves na kvetináč Macramé
Ø 19 cm, výška 71 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Kvetináče v súprave
2 ks, závesné a nástenné , plastové, ø 10 cm, výška 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
9,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, ø 13 cm, výška 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,60 €
s kódom
9,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Zavlažovacia guľa Bee
Terakotová
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,76 €
s kódom
9,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Obal na kvetináč Orvena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 10,5 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Badger Mini
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 8 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obal na kvetináč
3 ks, závesný a nástenný , plastový, ø 30 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
13
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojany na kvety
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Pestovanie rastlín
Záhradné rukavice a zástery