Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče
...
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče so zľavovým kódom
Umelé kvety
Kvetináče
Stojany na kvety
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
627 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obal na kvetináč
3 ks, závesný a nástenný , plastový, ø 30 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč Natural
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 10 cm
(6)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Rozprašovač
Sklenený
(217)
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Dahlia
Ø 28 cm, výška 63,5 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelý kvet Babybreath
Výška 59 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelý kvet Babybreath
Výška 59 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Terakotový, s odtokovým otvorom, ø 12,5 cm, výška 8,5 cm
(111)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Hena
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 13,5 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Tiger Mini
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 8,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(9)
Na sklade
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Rozprašovač
Kovový, 315 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Zavlažovacia guľa
Sklenená, 197 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Thalia
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Thalia
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Thalia
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 14 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Fruit
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 7 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, ø 8 cm, výška 59,5 cm
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Saramago Cilindro
Terakotový, s odtokovým otvorom, ø 18 cm, výška 15 cm
(4)
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Globus
Plastová, 1,5 l
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Kanvička na zalievanie
Plastová, 1,5 l
(10)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Frog
Ručne maľovaný, kameninový, bez odtokového otvoru, výška 7 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Pennie
Kameninový, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(5)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Cockapoo
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 7,5 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(4)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 25x2 cm, výška 19 cm
(205)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 3x21 cm, výška 18 cm
(17)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Kovový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 21 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Artevasi
Miska pod kvetináč
Terakotová, ø 27 cm, výška 3,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Mojave
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 7,5 cm, výška 8 cm
(11)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Hydrangea
Ø 15 cm, výška 56 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, ø 18 cm, výška 8,5 cm
(6)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Artevasi
Kvetináč Juno
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Ručne vyrobený, terakotový, s odtokovým otvorom, ø 12 cm, výška 8,5 cm
(78)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý eukalyptus
Ø 33 cm, výška 101 cm
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelý kvet Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 17 cm, výška 22 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Kvetináč
Betónový, ø 11,5 cm, výška 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Ditsy Floral
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 11 cm, výška 10,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Obal na kvetináč Deer
Ručne maľovaný, kamenný, bez odtokového otvoru, výška 7,5 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Obal na kvetináč Almada
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Obal na kvetináč Almada
Ručne vyrobený, keramický, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 13 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanvička na zalievanie Frog
Plastová, 1,7 l
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obal na kvetináč
Plastový, výška 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
Dakls
Obal na kvetináč
Plastový, výška 33 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
14
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojany na kvety
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Pestovanie rastlín
Záhradné rukavice a zástery