Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Umelé kvety
Umelé kvety
...
Kvety a kvetináče
Umelé kvety
Umelé kvety so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Cena
Typ
Dostupnosť
+ Ďalšie (2)
Zľavový kód
120 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Casa Selección
Umelá levanduľa
3 ks, ø 10 cm, výška 31 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
6 ks, 5x5 cm, výška 9,5 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
4,90 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
4 ks, 5,5x5,5 cm, výška 18 cm
(183)
Doručenie od 20. 10. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
5,48 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 10 ks
Restilo
Umelé kvety v súprave Dahlia
10 ks, výška 62 cm
Na sklade
Posledný kúsok
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Umelý kvet Rose
Ø 14 cm, výška 43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ixia
Umelý kvet Rose
Ø 14 cm, výška 43 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Phlox
Ø 7 cm, výška 49 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelá monstera Stem
Výška 61 cm
Na sklade
Posledné kúsky
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá vetvička White Bell Flower
Ø 20 cm, výška 34 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelý kvet Tulip
Ø 5,5 cm, výška 20 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
4 ks, ø 7 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
7,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Hydrangea
Ø 16 cm, výška 36 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Sušená rastlina Cotton
Ø 10 cm, výška 55 cm
(13)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Umelá vetvička
6x9 cm, výška 55 cm
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelá vetvička Mistletoe
Výška 55 cm
(6)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Dahlia
Ø 28 cm, výška 63,5 cm
(1)
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelý kvet Babybreath
Výška 59 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelý kvet Babybreath
Výška 59 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Hydrangea
Ø 15 cm, výška 56 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý eukalyptus
Ø 33 cm, výška 101 cm
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelý kvet Protea
Ø 9,5 cm, výška 43 cm
Na sklade
Posledné kúsky
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 17 cm, výška 22 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý eukalyptus Eucalyptus
Ø 30 cm, výška 85 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Chrysantemum
Ø 17,5 cm, výška 47 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Pearl
Ø 5 cm, výška 71 cm
(9)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Umelá vetvička Lemon Tree
12x15 cm, výška 37 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Casa Selección
Umelé kvety v súprave
2 ks, 9x9 cm, výška 21 cm
(65)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelá rastlina Willow
Ø 14 cm, výška 120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
11,12 €
s kódom
13,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Umelý kvet Tulip
Ø 6 cm, výška 70 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelý kvet
Ø 15 cm, výška 43 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelý kvet Buttercup
Ø 10 cm, výška 50 cm
(1)
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý kvet Coral
Ø 25,5 cm, výška 61 cm
Na sklade
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá levanduľa Lavender
Ø 12 cm, výška 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Peony
Ø 23 cm, výška 62 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Chrysantemum
Ø 20 cm, výška 72 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Umelý kvet Lavender
Ø 16 cm, výška 17,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Umelá rastlina Thyme
Ø 11 cm, výška 21,5 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý kvet Poppy
Ø 16 cm, výška 104 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Reed
Ø 20 cm, výška 70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Umelý kvet Delphinio
Ø 12 cm, výška 80 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Hydrangea
Ø 28 cm, výška 49 cm
(2)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá rastlina Pelia
Ø 28 cm, výška 28 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ego Dekor
Umelý kvet Protea
Ø 12 cm, výška 74 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá papraď
Výška 45 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý kvet Myrtle
Ø 20 cm, výška 100 cm
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý eukalyptus Eucalyptus
Ø 25 cm, výška 110 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá papraď
Ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Dekorácie
Vázy
Kvetináče