Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče
...
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče so zľavovým kódom
Umelé kvety
Kvetináče
Stojany na kvety
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
626 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý olivovník Olive
Výška 140 cm
(4)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá palma
70x60 cm, výška 70 cm
(2)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Kvetináče v súprave Low
3 ks, betónové, bez odtokového otvoru, ø 23,5 cm, výška 20 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obal na kvetináč Aiguablava
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 56 cm, výška 57 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
235,20 €
s kódom
294 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý banánovník
Ø 100 cm, výška 210 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá rastlina Pachira
Ø 70 cm, výška 180 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá rastlina Sansevieria
18x19 cm, výška 55 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Obal na kvetináč Aiguablava
Betónový, bez odtokového otvoru, ø 39 cm, výška 46 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá rastlina Odora
Ø 63 cm, výška 57 cm
Doručenie od 14. 12. 2026
25,38 €
s kódom
31,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá rastlina Enkianthus
56x80 cm, výška 214 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave Cactus
4 ks, ø 7 cm, výška 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
7,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelý kvet
Ø 15 cm, výška 43 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
11,92 €
s kódom
14,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá palma
Ø 60 cm, výška 90 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá levanduľa Lavender
Ø 12 cm, výška 30 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá vetvička White Bell Flower
Ø 20 cm, výška 34 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Stojany na kvety Aria
2 ks, z ocele, 12x18,5 cm, výška 34,5 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Stojan na kvety
Drevený, 22,5x33 cm, výška 39 cm
(1)
Doručenie od 30. 10. 2026
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Black
3 ks, na bylinky, kovové, s odtokovým otvorom, ø 11 cm, výška 10,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
5,97 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Orion
Kvetináče v súprave Greenish
3 ks, na bylinky, kovové, bez odtokového otvoru, výška 11 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
7,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obaly na kvetináče v súprave Betsy
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 36 cm, výška 56,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Obaly na kvetináče v súprave Milly
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 36 cm, výška 56,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
143,20 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Kanvička na zalievanie Flora
Sklenená, 1 l
(6)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Normu
2 ks, ručne vyrobené, keramické, bez odtokového otvoru, ø 15 cm, výška 16 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý eukalyptus Eucalyptus
Ø 30 cm, výška 85 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Sella
Ručne vyrobený, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 14 cm, výška 11 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obaly na kvetináče v súprave Bati
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Lija
Ručne vyrobený, terakotový, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 12 cm
(1)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Stojan na kvety Marielle
Kovový, ø 44 cm, výška 124 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
351,20 €
s kódom
439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Umelá vetvička
6x9 cm, výška 55 cm
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ixia
Umelá vetvička Lemon Tree
12x15 cm, výška 37 cm
(2)
Na sklade
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Sušená rastlina Cotton
Ø 10 cm, výška 55 cm
(13)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Casa Selección
Umelá levanduľa
3 ks, ø 10 cm, výška 31 cm
Na sklade
Posledný kúsok
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
4,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelý kvet Orchid
Ø 15 cm, výška 39 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 20 cm, výška 50 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
34 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Umelá papraď
Ø 25 cm, výška 25 cm
(1)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na kvety
Kovový, 60x19 cm, výška 60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na kvety
Kovový, 38x19 cm, výška 65 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 17 cm, výška 22 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
11,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Stojan na kvety
Kovový, 60x19 cm, výška 60 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 12 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Obal na kvetináč Bird
Keramický, bez odtokového otvoru, ø 11,5 cm, výška 10 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 24,5x22 cm, výška 58 cm
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Klíčiaca miska
na bylinky, sklenená, ø 12 cm, výška 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá rastlina Aloe Vera
Ø 30,5 cm, výška 51 cm
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá tráva
Ø 51 cm, výška 45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Umelá rastlina Pelia
Ø 28 cm, výška 28 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
14
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojany na kvety
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Pestovanie rastlín
Záhradné rukavice a zástery