Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče
...
Dekorácie
Kvety a kvetináče
Kvety a kvetináče so zľavovým kódom
Umelé kvety
Kvetináče
Stojany na kvety
Hrantíky
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Dizajnový štýl
Cena
Udalosť
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
627 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Kvetináč Argyle
na bylinky, kameninový, bez odtokového otvoru, ø 13 cm, výška 13 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Sklenený, 500 ml
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
5,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Kanvička na zalievanie Flora
Sklenená, 1 l
(6)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Marla
2 ks, kovové, bez odtokového otvoru, výška 50,5 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Splendor
Ø 23 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obal na kvetináč Eanna
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 6 cm, výška 6 cm
(18)
Na sklade
26,72 €
s kódom
33,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Podpora rastlín
Kovová, ø 46 cm, výška 169 cm
(52)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Stojan na kvety Henley
Kovový, 42,5x47,5 cm, výška 60 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Casa Selección
Umelé rastliny v súprave
2 ks, ø 15 cm, výška 28 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Umelý kvet Breeze
Ø 40 cm, výška 138 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Stojan na kvety Sakuri
Drevený, ø 33 cm, výška 15 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Obaly na kvetináče v súprave Bati
3 ks, kovové, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Obal na kvetináč Keli
na bylinky/závesný a nástenný , ratanový, bez odtokového otvoru, výška 27 cm
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Kvetináč
Drevený, 39x59 cm, výška 25 cm
(67)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Obaly na kvetináče v súprave Lotus
2 ks, závesné a nástenné , kovové, bez odtokového otvoru, ø 16 cm, výška 44 cm
(8)
Na sklade
92 €
s kódom
115 € bez kódu
57,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Selection
Kvetináče v súprave Concrete
2 ks, betónové, s odtokovým otvorom, ø 21 cm, výška 17 cm
(27)
Na sklade
41,60 €
s kódom
52 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelá palma
70x60 cm, výška 70 cm
(2)
Na sklade
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý bambus Palmera
Ø 100 cm, výška 170 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 25x2 cm, výška 19 cm
(205)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, ø 25 cm, výška 11 cm
(25)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Obaly na kvetináče v súprave Bogor
4 ks, z prútia, ø 40 cm, výška 35 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Obal na kvetináč Sorrento
Porcelánový, bez odtokového otvoru, ø 18 cm, výška 17 cm
(2)
Na sklade
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Umelý kvet Babybreath
Výška 59 cm
Na sklade
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Obal na kvetináč Kupla
Kameninový, bez odtokového otvoru, ø 23 cm, výška 19 cm
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na kvety Tower
Kovový, 26,5x25 cm, výška 70 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
90,40 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Stojan na kvety Rabo
Kovový, 25x60 cm, výška 80 cm
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 8 ks
Esschert Design
Podpora rastlín
8 ks, kovová, 6x3 cm, výška 131 cm
(1)
Na sklade
96 €
s kódom
120 € bez kódu
15 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Stojan na kvety Tower
Kovový, 25x25 cm, výška 80 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
77,60 €
s kódom
97 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Indoor
Drevený, ø 29 cm, výška 8 cm
(49)
Na sklade
Posledné kúsky
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, ø 26 cm, výška 13 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Obal na kvetináč Trophy
Ručne maľovaný, keramický, bez odtokového otvoru, výška 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý banánovník
Ø 100 cm, výška 210 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Kvetináč Rose
Z umelého ratanu, výška 70 cm
(117)
Na sklade
30,32 €
s kódom
37,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Umelý fikus Ficus
Ø 60 cm, výška 210 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Kvetináč
Závesný a nástenný , kovový, ø 30 cm, výška 15 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Kvetináč Naresso
45x15 cm, výška 11 cm
(121)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novogratz
Stojan na kvety Athena
Kovový, 52x55 cm, výška 63,5 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Umelá rastlina Austorderia
Ø 55 cm, výška 145 cm
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Stojany na kvety Leavy
2 ks, kovové, ø 21 cm, výška 40 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Umelý kvet Myrtle
Ø 20 cm, výška 100 cm
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Garden Pleasure
Stojan na kvety Cambria
Drevený, 72x90 cm, výška 86 cm
(22)
Na sklade
Posledné kúsky
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Držiak na kvetináč
Kovová, 3x21 cm, výška 18 cm
(17)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Keter
Kvetináč Deco Square
Samozavlažovací, plastový, s odtokovým otvorom, výška 45,5 cm
(3)
Na sklade
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Esschert Design
Kanva na zalievanie
Plastová, 10 l
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Stojan na kvety
Bambusový, ø 25 cm, výška 19,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Esschert Design
Pojazdný podstavec pod kvetináč Ornament
Kovový, ø 29 cm, výška 6 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Kanvička na zalievanie Cat
Porcelánová, 520 ml
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Esschert Design
Rozprašovač Herbal
Sklenený, 500 ml
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
5,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
...
14
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Stojany na kvety
Kanvy na zalievanie
Rozprašovače
Pestovanie rastlín
Záhradné rukavice a zástery