-15 % na kategóriu Postele s kódom DOBRUNOC15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

-15 % na kategóriu Postele s kódom DOBRUNOC15*Platí aj v predajni. Nevzťahuje sa na zľavnené a vybrané produkty.

5 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

Letná záhrada s osviežujúcimi dobrotami

Pintér Boróka
Pintér Boróka
Bonami Blogger

Blogerka HeyJulie vie, ako si poriadne oddýchnuť a zabaviť sa v jej záhrade. Pohodlným záhradným nábytkom a funkčnými, no elegantnými doplnkami premenila svoj exteriér na skutočnú oázu.

Neznášate horúčavy? Posaďte sa a ochlaďte sa v tejto krásnej záhrade, kde vám HeyJulie prezradí, ako si predstavujete dokonalé letné dni tohto roku.

Oáza stvorená na relax

„Keď je pekné počasie, pravidelne tu začínam dni dobrou knihou a chutnou kávou. Rada pri tom pozorujem, ako sa moje šteniatko vyhrieva na slniečku. V záhrade počas teplých dní trávime väčšinu času – môj manžel rád griluje a keďže je v tom veľmi dobrý, nemusíme presviedčať priateľov či rodinu, aby k nám prišli na obed alebo večeru.“

Vonkajšia obývačka

„So súpravou záhradného nábytku to bude naše tretie leto a som s ňou rovnako spokojná, ako keď mi prišla prvýkrát. Je veľmi pohodlná, odolná voči poveternostným vplyvom a stabilná. Ležadlo slúži aj ako lavička s tromi miestami navyše, čo je veľmi užitočné na záhradné párty. Hojdacia sieť je mojím veľkým obľúbencom, perfektná na čítanie a relaxáciu. Vonkajšie koberce a vankúše sa tiež osvedčili ako skvelé doplnky. Prvoradá úloha okrem pohodlia a estetiky mala byť z dlhodobého hľadiska odolnosť i nadčasovosť.“

Chladivé lahôdky

„Mojimi veľkými obľúbencami sú tento rok opäť studená voda s citrónom alebo domáca limonáda. K tomu som zvolila nádherné sklenené poháre. Vždy som milovala kontrast nadčasovej elegancie a prírodných akcentov v záhradnom prostredí.

Formy na zmrzlinu od značky Lékué sa stali jedným z mojich obľúbených kuchynských pomôcok od Bonami – som naozaj nadšená z ľadu v tvare hviezdy a zmrzliny zo silikónových foriem, pretože som sa už dlho chcela naučiť vyrobiť si doma vlastnú sorbetovú zmrzlinu."