Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Značky na Bonami
Mette Ditmer Denmark
Mette Ditmer Denmark
...
Značky na Bonami
Mette Ditmer Denmark
Mette Ditmer Denmark · NOVA ARTE
Filtre
1
Na sklade
Premium
Akcie a zľavy
Novinky
Produktový rad
Cena
Dostupnosť
Typ ponuky
NOVA ARTE
10 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Nova Arte
S abstraktným vzorom, vínovočervený/béžový, 150x200 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Kúpeľňová predložka Nova Arte
Prateľná, do sprchy, z bio bavlny, vínovočervená/sivobéžová, 50x80 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, vínovočervené/sivobéžové, 40x55 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
23,92 €
s kódom
29,90 € bez kódu
14,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, biele/modré, 50x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
28 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Nova Arte
S abstraktným vzorom, modrý, 150x200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Nova Arte
S abstraktným vzorom, oranžový/svetlohnedý, 150x200 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Uteráky v súprave Nova Arte
2 ks, froté, z bio bavlny, oranžové/svetlohnedé, 50x90 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
27,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Nova Arte
Froté, z bio bavlny, s abstraktným vzorom, v levanduľovej farbe/svetlohnedá, 70x133 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Sprchový záves Nova Arte
S abstraktným vzorom, biely/modrý, 150x200 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Mette Ditmer Denmark
Osuška Nova Arte
Froté, z bio bavlny, s abstraktným vzorom, oranžová/svetlohnedá, 70x133 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
NOVA ARTE
1