10 € pre vás RegistráciaPrihlásenieKošíkMenu

MiaCara

Značku MiaCara, ktorá už od roku 2011 prináša doplnky pre domácich miláčikov, založili Sebastian a Barbara Zweig, a to na základe holistického prístupu, ktorý chce dosiahnuť, aby boli produkty vysokofunkčné, kvalitné a očarujúce na pohľad. V širokej ponuke nájdete pelechy, odpočívadlá, misky aj množstvo ďalších doplnkov.

3 dôvody, prečo zvoliť MiaCara

Zakladateľ značky Sebastian má za sebou dlhoročné skúsenosti v top manažmente medzinárodných značiek, kde získal know-how ohľadom špeciálnych výplní a vysokokvalitných, odolných a ľahko čistiteľných tkanín. Jeho láska k zvieratám sa premieta v každom z produktov a zároveň ho motivuje k inováciám a neustálemu hľadaniu nových ciest na zlepšenie.

Inovácia
Produkty hneď na prvý pohľad okúzlia svojím osobitým a nadčasovým dizajnom. Zároveň sú navrhnuté s ohľadom na maximálnu funkčnosť.

Kvalita
Starostlivý výber tých najlepších materiálov a ich následné veľmi precízne spracovanie je najvyššou prioritou pre značku MiaCara.

Vášeň
Značka sa pri výrobe zameriava nielen na ten najmenší detail, ale aj na udržateľnosť. Preto väčšina produktov pochádza z Európy, najmä z Nemecka.

Filtre a radenie
Produktový rad
Cena
Dostupnosť
Novinky
Filtre a radenie
Zobrazených bolo 48 z 193 produktov