Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misky
Misky
...
Misy a misky
Misky
Misky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
303 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, žltá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Jade
4 ks, kameninové, 400 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
50,40 €
s kódom
63 € bez kódu
15,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Lacey
Na polievku, kameninová, krémovobiela, 1,3 l, ø 26,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Fleur
Na polievku, kameninová, modrá/béžová, 200 ml, ø 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Milton
4 ks, kameninové, modré/oranžové, 200 ml, ø 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Lacey
4 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 525 ml, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
16 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Check
4 ks, na polievku, kameninové, 590 ml, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Darlene
4 ks, na polievku, kameninové, v lososovej farbe, 890 ml, ø 20,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
93,60 €
s kódom
117 € bez kódu
29,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Misky v súprave
2 ks, na polievku, porcelánové, svetlozelené, 100 ml, ø 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave Bistro
6 ks, kompótové/na zmrzlinu, sklenené, 220 ml, ø 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 1 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Miska Breeze
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 1 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 900 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ladelle
Misky v súprave Essentials
6 ks, servírovacie, porcelánové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
10,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, sivá/hnedá, 525 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, v lososovej farbe, 525 ml, ø 16 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heather
Na polievku, kameninová, zelená, 500 ml, ø 17 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, ružová, 525 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Sass & Belle
Miska Cat
Ramen, kameninová, sivá, 450 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Misky v súprave Romance
3 ks, kompótové/na šalát, sklenené, ø 17 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
11,52 €
s kódom
14,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Vilagio
2 ks, na zmrzlinu, sklenené, 380 ml, ø 13 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Misky v súprave Linora
3 ks, kameninové, biele/modré, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, béžová, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
Na sklade
16,31 €
s kódom
20,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, čierna, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, čierna, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Classic
Na šľahanie, plastová, červená, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misky v súprave Margrethe Mini
3 ks, plastové, čierne, 750 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misky v súprave Margrethe Mini
3 ks, plastové, červené, 750 ml, ø 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, biela, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misky v súprave Margrethe Mini
3 ks, plastové, biele, 750 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, béžová, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Selma
4 ks, na polievku, kameninové, sivé, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
26,06 €
s kódom
32,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(2)
Na sklade
26,06 €
s kódom
32,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(18)
Na sklade
Posledný kúsok
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Sklenená, ø 16 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Na ovocie/na šalát, sklenená, ø 25 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Okayama
Na polievku, kameninová, biela/modrá, 400 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polievku, kameninová, modrá, 460 ml, ø 13 cm
(76)
Na sklade
17,34 €
s kódom
21,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polievku, kameninová, krémovobiela, 460 ml, ø 13 cm
(55)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, krémovobiela, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku, kameninová, v tehlovej farbe/béžová, 560 ml
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, zelená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 580 ml, ø 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 1,65 l, ø 21 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, vínovočervená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Obľúbené filtre
Misky v súprave
Plastové misky
Sklenené misky
Porcelánové misky
Bambusové misky
Keramické misky