Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misky
Misky
...
Misy a misky
Misky
Misky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
302 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Misky v súprave Gigogne
6 ks, sklenené, 500 ml, ø 14 cm
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
2,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave
6 ks, kompótové, sklenené, ø 12,5 cm
(19)
Na sklade
Posledné kúsky
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
2,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave Bistro
6 ks, kompótové/na zmrzlinu, sklenené, 220 ml, ø 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Premier Housewares
Misky v súprave Beaufort
4 ks, na zmrzlinu, sklenené, ø 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
4,35 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v striebornej farbe, 80 ml, ø 8,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,52 €
s kódom
4,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v striebornej farbe, 110 ml, ø 7 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,84 €
s kódom
4,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Belor
Na dip, keramická, krémovobiela, ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,96 €
s kódom
4,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v striebornej farbe, 180 ml, ø 7 cm
Na sklade
Posledné kúsky
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v zlatej farbe, 80 ml, ø 8,5 cm
Na sklade
4,16 €
s kódom
5,20 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Orion
Miska Verde
Sklenená, zelená, 450 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Pohár Revera
6 ks, na zmrzlinu/na šalát, z recyklovaného skla, zelený, 400 ml, ø 13,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
26,56 €
s kódom
33,20 € bez kódu
5,53 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Serve
Na dip, kovová, v zlatej farbe, 110 ml, ø 7 cm
Na sklade
Posledný kúsok
4,48 €
s kódom
5,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Hors D'Ouvre
6 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, 95 ml
(306)
Na sklade
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
5,73 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na dip, kameninová, oranžová/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na dip, kameninová, zelená/fialová, 170 ml, ø 9 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na dip, kameninová, zelená/oranžová, 170 ml, ø 9 cm
Na sklade
4,72 €
s kódom
5,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Misky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, na dip, keramické, čierne, ø 7,5 cm
(9)
Na sklade
18,90 €
s kódom
23,63 € bez kódu
5,91 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Selma
4 ks, na polievku, kameninové, sivé, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Misky v súprave Elo
4 ks, servírovacie, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 5 ks
Bredemeijer
Misky v súprave Jara
5 ks, servírovacie, porcelánové, 150 ml, ø 12 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
25,06 €
s kódom
31,32 € bez kódu
6,26 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na dip, porcelánová, biela/modrá, 210 ml, ø 10 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na šalát, kameninová, ružová, 120 ml, ø 11 cm
Na sklade
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Orion
Misky v súprave Statek
4 ks, na polievku, keramické, krémovobiele, 850 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
6,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na dip, kameninová, vínovočervená, 260 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
5,52 €
s kódom
6,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave In The Meadow
4 ks, na polievku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
22,34 €
s kódom
27,93 € bez kódu
6,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave Home to Roost
4 ks, na polievku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Na sklade
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
6,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Miska Riviera
Na zmrzlinu/na šalát, sklenená, 110 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
5,60 €
s kódom
7 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Miska Louka
Na polievku, porcelánová, biela/fialová, 500 ml, ø 12,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Gravel
Na polievku, kameninová, zelená/krémovobiela, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Miska Gravel
Na polievku, kameninová, čierna/krémovobiela, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Vialli Design
Poháre v súprave Vilagio
2 ks, na zmrzlinu, sklenené, 380 ml, ø 13 cm
(3)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
7,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Latina
Kameninová, tmavofialová, 165 ml, ø 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,32 €
s kódom
7,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Misky v súprave Terra Luma
4 ks, kameninové, béžové, 600 ml, ø 12,5 cm
(2)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
8,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Misky v súprave Aura Luma
4 ks, kameninové, zelené, 600 ml, ø 12,5 cm
(5)
Na sklade
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
8,10 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Misky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, servírovacie, keramické, čierne, 200 ml, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,24 €
s kódom
32,80 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Miska Ora Gloss
Na šalát, z nového kostného porcelánu, biela, 250 ml, ø 10,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Dakls
Miska Flower Garden
Porcelánová, biela, ø 12 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, sivá, ø 12 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Miska Bubble
Kompótová/na zmrzlinu, sklenená, 50 ml, ø 7,5 cm
(21)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, modrá, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Sileia
Kompótová/na šalát, sklenená, ø 10 cm
Na sklade
Posledný kúsok
6,77 €
s kódom
8,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Viola
4 ks, na polievku, kameninové, béžové, 1 l, ø 14,5 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Viola
4 ks, na polievku, kameninové, sivobéžové, 1 l, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
27,52 €
s kódom
34,40 € bez kódu
8,60 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Sagaform
Misky v súprave Billi
4 ks, kompótové/na šalát, z recyklovaného plastu, hnedé, 700 ml, ø 12,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28 €
s kódom
35 € bez kódu
8,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Basic White
Na šalát, porcelánová, biela, 620 ml, ø 14 cm
(2)
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Retro
Na šalát, porcelánová, biela/modrá, 410 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Tatum
4 ks, keramické, modré/oranžové, 110 ml, ø 9 cm
Na sklade
Posledné kúsky
28,32 €
s kódom
35,40 € bez kódu
8,85 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na polievku, kameninová, vínovočervená, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Obľúbené filtre
Misky v súprave
Plastové misky
Sklenené misky
Porcelánové misky
Bambusové misky
Keramické misky