Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misky
Misky
...
Misy a misky
Misky
Misky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
302 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Appetizers
2 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele
(86)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, ružové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Burlesque
2 ks, na polievku, porcelánové, biele, ø 13,5 cm
(44)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, žlté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Miska Dolce Vita
Na polievku, kameninová, ø 14 cm
(34)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, oranžová/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na polievku, kameninová, ružová, 670 ml, ø 14 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Sklenená, ø 16 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/oranžová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 1 l, ø 21 cm
Na sklade
Posledný kúsok
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Miska Bubble
Kompótová/na zmrzlinu, sklenená, 130 ml, ø 12 cm
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 230 ml, ø 10,5 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompótový/na zmrzlinu, sklenený, 270 ml, ø 10,5 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Misky v súprave
2 ks, na polievku, porcelánové, svetlozelené, 100 ml, ø 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ladelle
Misky v súprave Essentials
6 ks, servírovacie, porcelánové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
10,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Latina
Na šalát, kameninová, tmavofialová, 400 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Miska Lunar
Na polievku/na šalát, kameninová, čierna/béžová, 390 ml, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,32 €
s kódom
10,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ONA
Miska Fika
Na polievku, porcelánová, béžová, 500 ml, ø 13 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Duo
Kameninová, modrá, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Artisan
Na polievku, porcelánová, biela/čierna, ø 13,5 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Nuance
Porcelánová, svetlosivá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Fika
Porcelánová, vínovočervená, 500 ml, ø 13 cm
Na sklade
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Duo
Kameninová, zelená, 710 ml, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, keramické, biele, 550 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Florist
2 ks, na dip, kameninové, červené, 95 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Misky v súprave Snack & Dip
3 ks, servírovacie, keramické, matne čierne, 300 ml
(8)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Pearl
Na polievku, kameninová, biela, 420 ml, ø 14 cm
(9)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, biela, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na šalát, kameninová, biela/modrá, 130 ml
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, béžová, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Redonda
Na polievku, kameninová, hnedá, 580 ml, ø 13 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 200 ml, ø 11,5 cm
(27)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, čierna, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Maxima
2 ks, kameninové, biele/modré
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Milton
4 ks, kameninové, modré/oranžové, 200 ml, ø 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, kameninové, sivé, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, kameninové, svetloružové, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Resto
Na šalát, porcelánová, hnedá, ø 16 cm
Na sklade
9,28 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Ovio
Na polievku, porcelánová, hnedá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
9,28 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Misky v súprave Terra Vira
4 ks, na polievku/ramen, kameninové, béžové, 1 l, ø 17 cm
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Misky v súprave Aura Vira
4 ks, na polievku/ramen, kameninové, zelené, 1 l, ø 17 cm
(2)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Orion
Miska Mango
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 14 cm
(12)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na šalát, porcelánová, krémovobiela, 400 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledný kúsok
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Périgord
Na zmrzlinu, sklenený, 220 ml, ø 11 cm
(137)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Obľúbené filtre
Misky v súprave
Plastové misky
Sklenené misky
Porcelánové misky
Bambusové misky
Keramické misky