Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misky
Misky
...
Misy a misky
Misky
Misky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
302 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku, kameninová, zelená/čierna, 850 ml, ø 18 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, ružová, 525 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Retro
Na šalát, porcelánová, biela/modrá, 410 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Basic White
Na šalát, porcelánová, biela, 620 ml, ø 14 cm
(2)
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Nalu
Na zmrzlinu, sklenený, svetloružový, 220 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/ružová, 600 ml, ø 15 cm
(2)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misky v súprave Margrethe Mini
3 ks, plastové, čierne, 750 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Selma
4 ks, na polievku, kameninové, sivé, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku
(2)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Anniversary
2 ks, na polievku, kameninové, 500 ml, ø 13,5 cm
(2)
Na sklade
30,72 €
s kódom
38,40 € bez kódu
19,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Classic
Na šľahanie, plastová, červená, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 150 ml, ø 10 cm
(2)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, sivá, ø 12 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/ružová, 150 ml, ø 10 cm
(2)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Boss
Plastová, žltá, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Orion
Misky v súprave Statek
4 ks, na polievku, keramické, krémovobiele, 850 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
6,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(2)
Na sklade
26,06 €
s kódom
32,57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Iba na Bonami
súprava 4 ks
Bonami Selection
Misky v súprave Terra Vira
4 ks, na polievku/ramen, kameninové, béžové, 1 l, ø 17 cm
(1)
Na sklade
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
11,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave In The Meadow
4 ks, na polievku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
22,34 €
s kódom
27,93 € bez kódu
6,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, béžové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Anniversary
2 ks, kameninové, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, ružové, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Milton
4 ks, kameninové, modré/oranžové, 200 ml, ø 10,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/ramen, kameninová, zelená/čierna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Vila
Na polievku, kameninová, červená/biela, 770 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
11,86 €
s kódom
14,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Nara
Ramen, kameninová, tmavomodrá, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Miska Hungry Bird
Servírovacia, keramická, žltá/biela, 250 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
22,43 €
s kódom
28,04 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misky v súprave Margrethe Mini
3 ks, plastové, biele, 750 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Florist
2 ks, na dip, kameninové, červené, 95 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, ružové, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, žlté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Holmegaard
Miska Lily
Kompótová/na šalát, sklenená, svetloružová, ø 23 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, keramické, biele, 550 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
11 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 600 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Masami
Servírovacia, kameninová, biela/béžová
(1)
Na sklade
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Safie
Na polievku, kameninová, modrá/ružová, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Detská miska Nini
Keramická, modrá, ø 9 cm, objem 170 ml
(1)
Na sklade
10,24 €
s kódom
12,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
ONA
Miska Gravel
Na polievku, kameninová, zelená/krémovobiela, 740 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
5,92 €
s kódom
7,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, modré, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tierra Bella
Miska Lemons and Oranges
Na polievku, keramická, 300 ml, ø 23 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Safie
Na polievku, kameninová, modrá, 300 ml, ø 11,5 cm
(1)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, béžová, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ladelle
Misky v súprave Essentials
6 ks, servírovacie, porcelánové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
10,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Sass & Belle
Miska Cat
Ramen, kameninová, sivá, 450 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
10,32 €
s kódom
12,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 250 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
9,12 €
s kódom
11,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, sivá/hnedá, 525 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, svetlomodrá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Obľúbené filtre
Misky v súprave
Plastové misky
Sklenené misky
Porcelánové misky
Bambusové misky
Keramické misky