Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misky
Misky
...
Misy a misky
Misky
Misky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
303 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Jolly
2 ks, na polievku, kameninové, krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku, kameninová, biela/svetlomodrá, 670 ml, ø 16 cm
(7)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Misky v súprave Elo
4 ks, servírovacie, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misky v súprave Yule
2 ks, na polievku, kameninové, zelené/krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, ružová, 525 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
14,18 €
s kódom
17,73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela, ø 28 cm
(71)
Na sklade
Posledný kúsok
31,92 €
s kódom
39,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Orion
Misky v súprave Statek
4 ks, na polievku, keramické, krémovobiele, 850 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
6,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Brandani
Misky v súprave Appetizers
2 ks, servírovacie, porcelánové/bambusové, biele
(86)
Na sklade
Posledný kúsok
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Périgord
Na zmrzlinu, sklenený, 220 ml, ø 11 cm
(137)
Na sklade
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Wenko
Misky v súprave Snack & Dip
3 ks, servírovacie, keramické, matne čierne, 300 ml
(8)
Na sklade
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
11,30 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Misky v súprave Linora
3 ks, kameninové, biele/modré, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Vila
Na polievku, kameninová, červená/biela, 770 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
11,86 €
s kódom
14,82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Miska Alentejo
Na polievku, kameninová, tyrkysovomodrá, 770 ml, ø 16 cm
(60)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detské misky v súprave Lemon & Pear
2 ks, silikónové, žlté/zelené
Na sklade
13,59 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na šalát, porcelánová, krémovobiela, 1,4 l, ø 24 cm
Na sklade
Posledné kúsky
25,98 €
s kódom
32,47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku, kameninová, biela/modrá, 900 ml, ø 23 cm
(73)
Na sklade
13,52 €
s kódom
16,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Patrizia
2 ks, na polievku, kameninové, žlté/modré/ružové, 350 ml, ø 11,5 cm
(17)
Na sklade
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Nara
Ramen, kameninová, tmavomodrá, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Miska Hungry Bird
Servírovacia, keramická, žltá/biela, 250 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
22,43 €
s kódom
28,04 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chirp
Servírovacia, kameninová, zelená, 60 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Retro
Na šalát, porcelánová, biela/modrá, 410 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Double Funky
Servírovacia, železná, tmavomodrá, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misky v súprave Margrethe Mini
3 ks, plastové, biele, 750 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku, kameninová, biela, 900 ml, ø 23 cm
(52)
Na sklade
Posledné kúsky
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Jules
Na polievku, kameninová, žltá/biela/čierna, 300 ml, ø 13 cm
(9)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Florist
2 ks, na dip, kameninové, červené, 95 ml, ø 9 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
11,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Versailles
Kompótový/na zmrzlinu, sklenený, 600 ml, ø 13,5 cm
(51)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Misky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, na dip, keramické, čierne, ø 7,5 cm
(9)
Na sklade
18,90 €
s kódom
23,63 € bez kódu
5,91 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Duralex
Misky v súprave Gigogne
6 ks, sklenené, 500 ml, ø 14 cm
(10)
Na sklade
12,72 €
s kódom
15,90 € bez kódu
2,65 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Basic White
Na šalát, porcelánová, biela, 620 ml, ø 14 cm
(2)
Na sklade
7,04 €
s kódom
8,80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Misky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, servírovacie, keramické, čierne, 200 ml, ø 10 cm
Na sklade
Posledné kúsky
26,24 €
s kódom
32,80 € bez kódu
8,20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Miska Bubble
Kompótová/na zmrzlinu, sklenená, 130 ml, ø 12 cm
(46)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misky v súprave Maya
3 ks, na polievku, kameninové, modré/ružové/fialové, 350 ml, ø 11,5 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
27,12 €
s kódom
33,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hermia
Misky v súprave
2 ks, na polievku, porcelánové, svetlozelené, 100 ml, ø 20 cm
Na sklade
Posledný kúsok
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
9,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Lacey
Na polievku, kameninová, krémovobiela, 1,3 l, ø 26,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44 €
s kódom
55 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Misky v súprave Lily
2 ks, kompótové/na šalát, sklenené, svetloružové, ø 13 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
29,92 €
s kódom
37,40 € bez kódu
18,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, ružové, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Misky v súprave Heath Jade
2 ks, servírovacie, porcelánové, tyrkysovomodré, ø 30 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Duo
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/fialová, 710 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Miska Double Dish
Servírovacia, plastová, biela/čierna
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
19,80 €
s kódom
24,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/na šalát, kameninová, zelená/čierna, 600 ml, ø 14 cm
(4)
Na sklade
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Holmegaard
Misky v súprave Lily
2 ks, kompótové/na šalát, sklenené, svetlomodré, ø 13 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
25,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Taormina
Na polievku, kameninová, biela, 650 ml, ø 15 cm
(8)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Pohár Nalu
Na zmrzlinu, sklenený, svetloružový, 220 ml, ø 13 cm
(2)
Na sklade
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na polievku/ramen, kameninová, čierna/modrá, 1,2 l, ø 18 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Misky v súprave Linora
3 ks, kameninové, v lososovej farbe/krémovobiele, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
22,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
ONA
Misky v súprave Billie
2 ks, na polievku, kameninové, žlté, 650 ml, ø 16 cm
(1)
Na sklade
14,32 €
s kódom
17,90 € bez kódu
8,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/zelená/modrá, 600 ml, ø 15 cm
(9)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Obľúbené filtre
Misky v súprave
Plastové misky
Sklenené misky
Porcelánové misky
Bambusové misky
Keramické misky