Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misky
Misky
...
Misy a misky
Misky
Luksusowe misky so zľavovým kódom
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (8)
Zľavový kód
308 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave Home to Roost
4 ks, na polievku, keramické, 200 ml, ø 10,5 cm
(2)
Na sklade
22,36 €
s kódom
27,95 € bez kódu
6,99 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Mason Cash
Misky v súprave In The Meadow
4 ks, na polievku, keramické, 175 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
22,34 €
s kódom
27,93 € bez kódu
6,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/zelená/fialová/v zlatej farbe, 150 ml, ø 10 cm
(6)
Na sklade
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Misky v súprave
4 ks, na polievku, keramické, svetlohnedé, 470 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Miska Ultime
Na polievku, keramická, krémovobiela, 550 ml, ø 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Miska Ultime
Na polievku, keramická, tmavomodrá, 550 ml, ø 14 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Miska Ultime
Na polievku, keramická, tmavozelená, 550 ml, ø 14 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Emile Henry
Miska Ultime
Na polievku, keramická, červená, 550 ml, ø 14 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Orion
Misky v súprave Statek
4 ks, na polievku, keramické, krémovobiele, 850 ml, ø 16 cm
(2)
Na sklade
21,60 €
s kódom
27 € bez kódu
6,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/zelená/modrá, 600 ml, ø 15 cm
(9)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/ružová, 600 ml, ø 15 cm
(2)
Na sklade
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Sandrine
Na polievku, kameninová, sivá, 900 ml, ø 22 cm
(3)
Na sklade
21,12 €
s kódom
26,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Kylie
Na polievku, kameninová, biela, 150 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ZicZac
Miska Querco
Servírovacia, korková, v prírodnej farbe, 112,5 ml, ø 15 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, modré, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Carmel
Na polievku, kameninová, oranžová, 600 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, ružové, 500 ml, ø 12 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Lyngby Glas
Misky v súprave Torino
2 ks, kompótové, sklenené, zelené, 500 ml, ø 12 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
12,95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Green/Black
Na polievku/ramen, kameninová, zelená/čierna, 1,2 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Amber
Na polievku/ramen, kameninová, čierna/jantárová, 1,2 l, ø 18 cm
(4)
Na sklade
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Dark Blue/Black
Na polievku/ramen, kameninová, čierna/modrá, 1,2 l, ø 18 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
20,48 €
s kódom
25,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Anniversary
2 ks, kameninové, 160 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
12,70 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Miska Inka
Na šalát, porcelánová, svetloružová, ø 7,5 cm
Na sklade
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Wenko
Misky v súprave Elo
4 ks, servírovacie, keramické, čierne
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,92 €
s kódom
24,90 € bez kódu
6,23 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Joseph Joseph
Miska Double Dish
Servírovacia, plastová, biela/čierna
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
19,80 €
s kódom
24,75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Essentials
Servírovacia, porcelánová/drevená, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Miska Kora
Servírovacia, drevená, hnedá
(151)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bahne & CO
Miska Flowers
Na polievku, kameninová, ø 12,5 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na šalát, kameninová, krémovobiela, 950 ml, ø 18 cm
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Miska Breeze
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 1 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 1 l, ø 18 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Essentials
Servírovacia, porcelánová/drevená, sivá
(3)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Dolly
Kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, objem 615 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
24,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Nover
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
House Nordic
Misky v súprave Selma
4 ks, na polievku, kameninové, sivé, 1,5 l, ø 15 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
5,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Hermia
Misky v súprave Bistro
6 ks, kompótové/na zmrzlinu, sklenené, 220 ml, ø 8 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
3,98 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chirp
Servírovacia, kameninová, zelená, 60 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bitz
Misky v súprave Gastro Black/Mix
4 ks, na dip, keramické, čierne, ø 7,5 cm
(9)
Na sklade
18,90 €
s kódom
23,63 € bez kódu
5,91 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Maxima
2 ks, kameninové, biele/modré
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
11,45 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 900 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, v lososovej farbe, 525 ml, ø 16 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na polievku, porcelánová, krémovobiela, 900 ml, ø 20 cm
Na sklade
18,14 €
s kódom
22,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Double Funky
Servírovacia, železná, tmavomodrá, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Colorine
Kameninová, krémovobiela, ø 12 cm, objem 385 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Sandrine
Na polievku, kameninová, modrá, 700 ml, ø 15 cm
(19)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Classic
Na šľahanie, plastová, červená, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Artisan
Servírovacia, porcelánová/drevená, biela/čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Nara
Ramen, kameninová, tmavomodrá, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
6
7
Načítať viac
Obľúbené filtre
Misky v súprave
Plastové misky
Sklenené misky
Porcelánové misky
Bambusové misky
Keramické misky