Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky
...
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky so zľavovým kódom
Misy
Misky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
418 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Jules
Na polievku, kameninová, žltá/biela/čierna, 300 ml, ø 13 cm
(9)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 150 ml, ø 10 cm
(2)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, svetlomodrá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Celebrate
Kameninová, žltá/krémovobiela, ø 13,5 cm, objem 500 ml
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Brandani
Misa Maya
Na šalát, melamínová, ø 28 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na polievku, kameninová, čierna/fialová, 1 l, ø 20 cm
(7)
Na sklade
15,92 €
s kódom
19,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Misky v súprave Eviaya
3 ks, na polievku, kameninové, 550 ml, ø 11,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
48 €
s kódom
60 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Check
4 ks, na polievku, kameninové, 590 ml, ø 14 cm
Na sklade
Posledný kúsok
64 €
s kódom
80 € bez kódu
20 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, béžová, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
Na sklade
16,31 €
s kódom
20,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Grey/Cream
Na polievku, kameninová, biela/zelená, 850 ml, ø 18 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polievku, kameninová, krémovobiela, 460 ml, ø 13 cm
(55)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Grey/Light Pink
Na polievku, kameninová, ružová/sivá, 1 l, ø 20 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Grey/Cream
Na polievku, kameninová, sivá/béžová, 1 l, ø 20 cm
(9)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na polievku, kameninová, čierna/fialová, 850 ml, ø 18 cm
(7)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Misky v súprave Sand Grain
2 ks, na polievku, z kameňa, biele/béžové, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Bloomingville
Misky v súprave Yule
2 ks, na polievku, kameninové, zelené/krémovobiele, 500 ml, ø 14 cm
(6)
Na sklade
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Classic
Na šľahanie, plastová, biela, ø 11 cm, objem 1,25 l
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
16,54 €
s kódom
20,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Misa Banda
Na ovocie, keramická, v mentolovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
16,56 €
s kódom
20,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku
(2)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Heather
Na polievku, kameninová, zelená, 500 ml, ø 17 cm
Na sklade
Posledný kúsok
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, oranžová/svetloružová, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, zelená/svetloružová, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bloomingville
Misky v súprave Phoenix
2 ks, keramické, žlté/modré, 300 ml, ø 13 cm
Na sklade
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
21 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Brandani
Miska
Servírovacia, porcelánová/bambusová, biela
(125)
Na sklade
17,12 €
s kódom
21,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Carry
4 ks, na polievku, keramické, ružové/krémovobiele, 295 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Misky v súprave Linora
3 ks, kameninové, biele/modré, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
52 €
s kódom
65 € bez kódu
21,67 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Bloomingville
Miska Hezha
Na polievku, kameninová, modrá, 460 ml, ø 13 cm
(76)
Na sklade
17,34 €
s kódom
21,67 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Katrina
4 ks, na polievku, keramické, sivé, 625 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
21,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na polievku, porcelánová, biela, 540 ml, ø 12 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Mason Cash
Misky v súprave Original Cane
4 ks, na polievku, kameninové, biele/béžové, 200 ml, ø 10 cm
(243)
Na sklade
17,78 €
s kódom
22,22 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Bloomingville
Misky v súprave Linora
3 ks, kameninové, v lososovej farbe/krémovobiele, 500 ml, ø 12,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
53,60 €
s kódom
67 € bez kódu
22,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Colorine
Kameninová, krémovobiela, ø 12 cm, objem 385 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Sandrine
Na polievku, kameninová, modrá, 700 ml, ø 15 cm
(19)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Classic
Na šľahanie, plastová, čierna, ø 11 cm, objem 1,25 l
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Classic
Na šľahanie, plastová, červená, 1,25 l, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Artisan
Servírovacia, porcelánová/drevená, biela/čierna
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Nara
Ramen, kameninová, tmavomodrá, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Double Funky
Servírovacia, železná, tmavomodrá, ø 13 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18 €
s kódom
22,50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Zone
Miska Eau
Na polievku, porcelánová, krémovobiela, 900 ml, ø 20 cm
Na sklade
18,14 €
s kódom
22,68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (4)
-20 % s kódom
Rex London
Miska Flower
Ramen, porcelánová, modrá/béžová, 900 ml, ø 19 cm
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Paula
Na polievku, kameninová, v lososovej farbe, 525 ml, ø 16 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
18,32 €
s kódom
22,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Brisa
Na šalát, kameninová, biela/modrá, objem 750 ml
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
18,72 €
s kódom
23,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Chirp
Servírovacia, kameninová, zelená, 60 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,12 €
s kódom
23,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Misky v súprave Nirela
2 ks, na zmrzlinu/na šalát, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 12,5 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
24 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Nover
Servírovacia, drevená, v prírodnej farbe, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
19,46 €
s kódom
24,32 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Dolly
Kameninová, biela/hnedá, ø 14 cm, objem 615 ml
Na sklade
Posledné kúsky
19,47 €
s kódom
24,34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Miska Essentials
Servírovacia, porcelánová/drevená, biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Premier Housewares
Miska Kora
Servírovacia, drevená, hnedá
(151)
Na sklade
19,52 €
s kódom
24,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
4
5
6
...
9
Načítať viac