Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky
...
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky so zľavovým kódom
Misy
Misky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
417 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, oranžová/svetloružová, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
13,60 €
s kódom
17 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Classic
Na šľahanie, plastová, čierna, ø 11 cm, objem 1,25 l
(1)
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Grey/Cream
Na polievku, kameninová, biela/zelená, 850 ml, ø 18 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Miska s cedidlom
Na šalát, biela/sivá, ø 28 cm
(33)
Na sklade
Posledné kúsky
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, zelená/svetloružová, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 150 ml, ø 10 cm
(2)
Na sklade
15,52 €
s kódom
19,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, kameninové, svetloružové, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Misa Beaufort
Na šalát, sklenená, ø 25 cm
Na sklade
Posledný kúsok
25,52 €
s kódom
31,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
ONA
Miska Duna
Na polievku, kameninová, vínovočervená, 420 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
7,12 €
s kódom
8,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, čierna, ø 18 cm, objem 2 l
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Missy
4 ks, na polievku, kameninové, svetlohnedé, ø 14,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
14 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Dakls
Misky v súprave
4 ks, na polievku, keramické, svetlohnedé, 470 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
22,32 €
s kódom
27,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mette Ditmer Denmark
Misky v súprave Sand Grain
2 ks, na polievku, z kameňa, biele/béžové, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
20,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Kameninová, tmavohnedá, 870 ml
Na sklade
Posledný kúsok
15,20 €
s kódom
19 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Misa Poterie
Kameninová, tmavohnedá, objem 1,95 l
Na sklade
Posledné kúsky
30,40 €
s kódom
38 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Belor
Na dip, keramická, krémovobiela, ø 8 cm
Na sklade
Posledné kúsky
3,96 €
s kódom
4,95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, čierna, ø 28 cm, objem 5 l
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Misa Poterie
Kameninová, tmavohnedá, objem 3,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bitz
Miska Gastro Black/Purple
Na polievku, kameninová, čierna/fialová, 850 ml, ø 18 cm
(7)
Na sklade
16,32 €
s kódom
20,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ego Dekor
Misa Pandora
Na ovocie, sklenená, ø 34 cm
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
PT LIVING
Miska Animado
Servírovacia, železná, oranžová/svetloružová, ø 18,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
16,80 €
s kódom
21 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Orion
Miska Verde
Sklenená, zelená, 450 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
4,32 €
s kódom
5,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Katrina
4 ks, na polievku, keramické, sivé, 625 ml, ø 15,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
21,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
S|P Collection
Miska Cyril
Na polievku/na šalát, porcelánová, vínovočervená/slonovinová, ø 15 cm
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Miska
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 150 ml, ø 10 cm
(5)
Na sklade
13,12 €
s kódom
16,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Brisa
Na šalát, kameninová, biela/modrá, ø 28 cm, objem 3,5 l
Na sklade
Posledné kúsky
39,20 €
s kódom
49 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Carry
4 ks, na polievku, keramické, ružové/krémovobiele, 295 ml, ø 13,5 cm
Na sklade
Posledné kúsky
68,80 €
s kódom
86 € bez kódu
21,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, béžová, 750 ml, ø 14,5 cm
(12)
Na sklade
16,31 €
s kódom
20,39 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
La Rochére
Pohár Abeille
Na zmrzlinu, sklenený, 230 ml, ø 10,5 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
7,92 €
s kódom
9,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Misa Brisa
Na šalát, kameninová, biela/modrá, ø 37 cm, objem 3,3 l
(9)
Na sklade
Posledný kúsok
43,20 €
s kódom
54 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Misa Zairin
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe, ø 22 cm
Na sklade
Posledný kúsok
38,40 €
s kódom
48 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, krémovobiela, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Balvi
Miska Chips
Servírovacia, keramická, čierna, 1 l, ø 15 cm
Na sklade
Posledný kúsok
23,12 €
s kódom
28,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Misy v súprave Knossos
2 ks, na ovocie/na šalát, drevené, biele, ø 30,5 cm
Na sklade
Posledný kúsok
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Poterie
Na polievku
(2)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Colorine
Kameninová, krémovobiela, ø 12 cm, objem 385 ml
Na sklade
17,92 €
s kódom
22,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi Summer
Na polievku, porcelánová, biela, 600 ml, ø 12 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, červená, ø 28 cm, objem 5 l
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Miska Fleur
Na polievku, kameninová, modrá/béžová, 200 ml, ø 11 cm
Na sklade
Posledné kúsky
14,72 €
s kódom
18,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Alenia
Na dip, keramická, sivá, ø 12 cm
(2)
Na sklade
6,72 €
s kódom
8,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Misa Bonbon
Na ovocie, sklenená, zelená/hnedá, ø 15 cm
(2)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Antic Line
Miska Dolce Vita
Na polievku, kameninová, ø 14 cm
(34)
Na sklade
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Bloomingville
Misky v súprave Tatum
4 ks, na polievku, keramické, modré/oranžové, 350 ml, ø 12 cm
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
12,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Miska Margrethe
Plastová, červená, 750 ml, ø 14,5 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
12,32 €
s kódom
15,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Objem (4)
-20 % s kódom
súprava 6 ks
Ladelle
Misky v súprave Essentials
6 ks, servírovacie, porcelánové, biele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
49,60 €
s kódom
62 € bez kódu
10,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville Mini
Detská miska Addy
Kameninová, béžová, ø 12 cm, objem 360 ml
Na sklade
Posledné kúsky
13,43 €
s kódom
16,79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Miska Alenia
Na polievku, keramická, sivá, ø 19 cm
(2)
Na sklade
13,27 €
s kódom
16,59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Villa Altachiara
Set šalátovej misy a príboru Yin&Yang
Na šalát, kameninový, biely/sivý, ø 27 cm, objem 80 ml
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40 €
s kódom
50 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
5
6
7
8
9
Načítať viac