Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Kuchynské potreby a stolovanie
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky
...
Stolový riad a servírovanie
Misy a misky
Misy a misky so zľavovým kódom
Misy
Misky
Filtre
1
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Na sklade
Farba
Materiál
Typ
Súprava
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
417 výsledkov
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Boss
Plastová, žltá, ø 11 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Aslaug
Na šalát, porcelánová, biela/sivá, 500 ml, ø 15 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Miska Pacifica
Ramen, kameninová, zelená, 970 ml, ø 19 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kütahya Porselen
Misky v súprave Lux
2 ks, biele, 90 ml
Na sklade
Posledné kúsky
59,20 €
s kódom
74 € bez kódu
37 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Orion
Terina
Na polievku, z nehrdzavejúcej ocele, v striebornej farbe, ø 26 cm, objem 4,5 l
Doručenie od 22. 10. 2026
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Design Letters
Detská miska Darling
Plastová, svetlomodrá, ø 11 cm
(3)
Na sklade
10,72 €
s kódom
13,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Green Gate
Miska Kylie
Na polievku, kameninová, biela, 150 ml, ø 10 cm
(1)
Na sklade
20,72 €
s kódom
25,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
ZicZac
Miska Querco
Servírovacia, korková, v prírodnej farbe, 200 ml, ø 20 cm
Na sklade
27,92 €
s kódom
34,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Misa Pixie
Na šalát, kameninová, zelená, ø 24 cm, objem 2,2 l
(4)
Doručenie od 21. 10. 2026
29,12 €
s kódom
36,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Misa Banda
Na ovocie, keramická, v mentolovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
16,56 €
s kódom
20,70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Nuance
Porcelánová, svetlosivá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na polievku, porcelánová, biela/modrá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
BonBistro
Misa Squito
Na šalát, porcelánová, biela, ø 14 cm, objem 520 ml
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
9,92 €
s kódom
12,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
S|P Collection
Miska Manon
Kameninová, vínovočervená, 500 ml, ø 14 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
9,52 €
s kódom
11,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
ONA
Miska Duo
Kameninová, zelená, 710 ml, ø 15,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
8,72 €
s kódom
10,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Novinka
BonBistro
Miska Azul
Na dip, porcelánová, biela/modrá, 210 ml, ø 10 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
5,12 €
s kódom
6,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Ego Dekor
Misa Pandora
Na ovocie, sklenená, ø 31 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
32,80 €
s kódom
41 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Misa Vine
Na ovocie, drevená, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
60,80 €
s kódom
76 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ladelle
Misa Gather
Na šalát, sklenená, ø 33 cm
Doručenie od 13. 11. 2026
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kähler Design
Miska Hammershøi
Na polievku, porcelánová, biela/zelená/ružová, 600 ml, ø 12 cm
(10)
Doručenie od 19. 10. 2026
24,32 €
s kódom
30,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
BonBistro
Misa Ovio
Na polievku, porcelánová, hnedá, ø 21 cm, objem 890 ml
Doručenie od 23. 10. 2026
9,28 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Salt&Pepper
Misa Lunar
Na šalát, kameninová, čierna/béžová, ø 32 cm, objem 3,2 l
Doručenie od 23. 10. 2026
35,20 €
s kódom
44 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Rosti
Misa Margrethe
Plastová, červená, ø 18 cm, objem 2 l
(1)
Doručenie od 26. 10. 2026
21,52 €
s kódom
26,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Objem (4)
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Pohár
Na zmrzlinu, sklenený, 370 ml, ø 12,5 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
10,40 €
s kódom
13 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
La Rochére
Miska Riviera
Na zmrzlinu/na šalát, sklenená, 110 ml
Doručenie od 21. 10. 2026
5,60 €
s kódom
7 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 6 ks
BonBistro
Pohár Revera
6 ks, na zmrzlinu/na šalát, z recyklovaného skla, zelený, 400 ml, ø 13,5 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
26,56 €
s kódom
33,20 € bez kódu
5,53 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Costa Nova
Misky v súprave Latte
4 ks, na polievku, kameninové, sivé, 550 ml, ø 14,5 cm
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
11,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
BonBistro
Miska Ovio
Na polievku, porcelánová, hnedá, 710 ml, ø 16 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
9,28 €
s kódom
11,60 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská miska Enkei
Silikónová, červená, ø 6 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
13,59 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Mini
Detská miska Enkei
Silikónová, sivomodrá, ø 6 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
13,59 €
s kódom
16,99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Casafina
Misa Fattoria
Kameninová, biela, ø 17 cm, objem 1,21 l
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
11,20 €
s kódom
14 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Miska Fuyu
Sklenená, ø 16 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
7,52 €
s kódom
9,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
Premium
-20 % s kódom
Costa Nova
Miska Brisa
Na polievku/na šalát, kameninová, biela/modrá, 200 ml
(8)
Doručenie od 21. 10. 2026
13,92 €
s kódom
17,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Pre zobrazenie viacerých výsledkov odoberte niektorý z filtrov
Zľavový kód
1
...
5
6
7
8
9