Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne · Actona
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
180 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, hnedá
(3)
Na sklade
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, krémovobiela
Doručenie od 2. 11. 2026
146 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Owen
Čalúnená, krémovobiela
Na sklade
Posledný kúsok
148 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Ida
V prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
127,50 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
Ø 105 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, sivá
Doručenie od 2. 11. 2026
130,90 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenské kreslo Zoe
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, sivé
Na sklade
Posledný kúsok
158 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Wilma
S doskou v dubovom dekore, 80x120 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Obľúbené
Actona
Jedálenský stôl Roxby
V dekore duba, ø 105 cm
(27)
Na sklade
161 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Patricia
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z textílie buklé, čierna/sivá, výška sedadla 55 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z textílie buklé, matná, béžová
(8)
Na sklade
141,10 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Actona
Jedálenské kreslo Naya
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
169 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Ibiza
Ø 110 cm
(34)
Doručenie od 2. 11. 2026
146,20 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Eddie
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
149,60 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barový stôl Seaford
60x120 cm, výška 105 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
151,30 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Barlow
V dekore duba, 80x120 cm
(2)
Na sklade
152,15 €
s kódom
179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá
Doručenie od 29. 10. 2026
153 €
s kódom
180 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
V dekore orecha, ø 105 cm
(59)
Na sklade
153,85 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Naya
S podrúčkami, čalúnené, sivé
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
154,70 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenský stôl Seaford
V dekore duba, 80x160 cm
(10)
Doručenie od 2. 11. 2026
183 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Owen
Otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 29. 10. 2026
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Becca
Čalúnená, matná, v terakotovej farbe
Doručenie od 2. 11. 2026
158,95 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Obľúbené
Actona
Jedálenské kreslo Emilia
Čalúnené, zamatové, ružové
(39)
Na sklade
188 €
Do košíka
Do košíka
Actona
Barový stôl Barlow
V dekore duba, 60x120 cm, výška 105 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
189 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Eleanor
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
164,05 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Denise
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
99 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, svetlosivé, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Avanja
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, antracitová, výška sedadla 52 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, koňakovohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
175,95 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Ella
S podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 29. 10. 2026
177,65 €
s kódom
209 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Lola
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, zelené
(4)
Doručenie od 29. 10. 2026
179,35 €
s kódom
211 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Glenda
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
(3)
Na sklade
180,20 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Ilsa
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
215 €
107,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Graham
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
187 €
s kódom
220 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Komoda Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 81 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
188,70 €
s kódom
222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
188,70 €
s kódom
222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Naomi
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, tmavozelené, výška sedadla 83,5 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
192,10 €
s kódom
226 € bez kódu
113 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, tmavosivé
(3)
Doručenie od 29. 10. 2026
197,20 €
s kódom
232 € bez kódu
116 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Tina
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, biele/sivé
(11)
Doručenie od 29. 10. 2026
198,90 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
201,45 €
s kódom
237 € bez kódu
118,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
203,15 €
s kódom
239 € bez kódu
119,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
209,95 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne