Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne · Actona
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
181 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
339,15 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 76 cm
(31)
Na sklade
Posledné kúsky
69,70 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Eleanor
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
164,05 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z textílie buklé, matná, béžová
(8)
Na sklade
141,10 €
s kódom
166 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Yale
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
(4)
Na sklade
270,30 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
Ø 105 cm
(30)
Na sklade
Posledné kúsky
128,35 €
s kódom
151 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, v prírodnej farbe
(49)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(5)
Na sklade
105,40 €
s kódom
124 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
Čierna
(37)
Na sklade
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Komoda Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(25)
Na sklade
328,95 €
s kódom
387 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(3)
Na sklade
259,25 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
84,15 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Komoda Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 158 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
352,75 €
s kódom
415 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Townsville
S doskou v dubovom dekore, ø 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
402,90 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
209,95 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(65)
Na sklade
356,15 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, otočné, čalúnené, krémovobiele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
277,95 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore orecha, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(1)
Na sklade
436,90 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Barové stoličky v súprave Gill
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65,5 cm
(63)
Na sklade
293,25 €
s kódom
345 € bez kódu
172,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
V dekore orecha, ø 105 cm
(59)
Na sklade
153,85 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Barová stolička Finch
S nastaviteľnou výškou, kovová, čierna, výška sedadla 59 cm
(48)
Na sklade
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(65)
Na sklade
67,15 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
173,40 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
504,90 €
s kódom
594 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Tina
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 76 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
96,05 €
s kódom
113 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Nagano
V dekore duba, ø 120 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
385,90 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Lowell
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 80 cm, výška 100 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
351,90 €
s kódom
414 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Colima
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
449,65 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Ida
V prírodnej farbe
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
127,50 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(23)
Na sklade
78,20 €
s kódom
92 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Komoda Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 81 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
188,70 €
s kódom
222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Patricia
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(6)
Na sklade
230,35 €
s kódom
271 € bez kódu
135,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 108 cm, hĺbka 24 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
76,50 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Barlow
V prírodnej farbe
(1)
Na sklade
97,75 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(38)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Bonita
Čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Glenda
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
(3)
Na sklade
180,20 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
178,50 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(61)
Na sklade
16,06 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
168,30 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Batilda
Zamatová, zamatová, sivá
(2)
Na sklade
111,35 €
s kódom
131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, svetlosivé, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
169,15 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Regál Wally
Z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, čierny, šírka 63 cm, výška 130 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
77,35 €
s kódom
91 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
201,45 €
s kódom
237 € bez kódu
118,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, z textílie buklé, svetlosivé, výška sedadla 63 cm
(4)
Na sklade
266,90 €
s kódom
314 € bez kódu
157 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 84 cm
Na sklade
Posledné kúsky
277,10 €
s kódom
326 € bez kódu
163 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Wilma
Čalúnená, sivá, výška sedadla 73 cm
(19)
Na sklade
63,75 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne