Zľava 15 % s kódom OCTOBER |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × Universal |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne · Actona
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Novinky
Premium
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Actona
180 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, tmavosivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
134 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, v tehlovej farbe
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
302,60 €
s kódom
356 € bez kódu
178 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Wilma
S doskou v dubovom dekore, 80x120 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
134,30 €
s kódom
158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Roxby
2 ks, z kaučukového dreva, čierne/v prírodnej farbe, výška sedadla 77 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
213,35 €
s kódom
251 € bez kódu
125,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Colima
S doskou v dubovom dekore, 100x210 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
361,25 €
s kódom
425 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, béžová
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
91 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
1 002,15 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
236,30 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Lizzy
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
203,15 €
s kódom
239 € bez kódu
119,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Laura
2 ks, otočné, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
289 €
s kódom
340 € bez kódu
170 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Komoda Linley
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
551,65 €
s kódom
649 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 62 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
283,05 €
s kódom
333 € bez kódu
166,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Ida
Čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
111 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Vitrína Seaford
Z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, sivá, šírka 77 cm, výška 186 cm, hĺbka 35 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
286,45 €
s kódom
337 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 90x180 cm, dĺžka po rozložení 219 cm
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
419,90 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(2)
Doručenie od 2. 11. 2026
306,85 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská súprava Bahamas
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
299,20 €
s kódom
352 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Waylor
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
243,95 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Patricia
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z textílie buklé, čierna/sivá, výška sedadla 55 cm
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
137,70 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
297,50 €
s kódom
350 € bez kódu
175 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Barlow
V prírodnej farbe
(1)
Na sklade
97,75 €
s kódom
115 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Actona
Jedálenské kreslo Dora
S podrúčkami, čalúnené, matné, khaki
(1)
Doručenie od 29. 10. 2026
145 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
188,70 €
s kódom
222 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Townsville
S doskou v dubovom dekore, ø 100 cm
Na sklade
Posledné kúsky
402,90 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Roxby
V dekore orecha, ø 105 cm
(59)
Na sklade
153,85 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Ida
Biela
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
110 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
504,90 €
s kódom
594 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Actona
Jedálenská stolička Peru
Matná, v prírodnej farbe
Na sklade
46 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Bonita
Čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,45 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Brooke
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, tmavosivé, výška sedadla 84 cm
Na sklade
Posledné kúsky
277,10 €
s kódom
326 € bez kódu
163 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Selina
2 ks, čalúnené, krémovobiele
Na sklade
Posledné kúsky
243,10 €
s kódom
286 € bez kódu
143 € / ks
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
155,55 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Owen
Čalúnená, krémovobiela
Na sklade
Posledný kúsok
148 €
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Eris
Čalúnená, menčestrová, hnedá
(3)
Na sklade
124,10 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
271,15 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
Hnedá
(128)
Na sklade
91,80 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Southampton
S keramickou doskou, 90x180 cm
Na sklade
Posledný kúsok
785,40 €
s kódom
924 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 90x168 cm, dĺžka po rozložení 210 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
891,65 €
s kódom
1 049 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
102,85 €
s kódom
121 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Alonso
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, matné, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
224,40 €
s kódom
264 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Cliff
Čalúnená, ženilková, matná, khaki
Na sklade
Posledné kúsky
102 €
s kódom
120 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenská stolička Cliff
Čalúnená, ženilková, matná, béžová
Na sklade
Posledné kúsky
95 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-15 % s kódom
Actona
Barová stolička Eddie
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
149,60 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-15 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, ženilkové, výška sedadla 62 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
264,35 €
s kódom
311 € bez kódu
155,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Actona
Jedálenský stôl Soli
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
Na sklade
569 €
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-15 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Addi
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, koňakovohnedá
Na sklade
Posledné kúsky
175,95 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
2
3
4
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne