Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 573 výsledkov
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
90x90 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Fayna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, sivá, šírka 140 cm, výška 90 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
White Label
Komoda Stripes
V dekore orecha, z MDF, hnedá, šírka 110 cm, výška 74 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Bronco
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, červená, šírka 58 cm, výška 160 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Madrid
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, čierna, šírka 159 cm, výška 80 cm, hĺbka 38 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
WOOOD
Lavica Jacob
Polstrovaná, pred posteľ, béžová, šírka 130 cm, hĺbka 46 cm, výška 46 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Regál Teidi
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: práškovanie, matný, modrý, šírka 80 cm, výška 54,5 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Regál Bona
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, krémovobiely/v svetlo prírodnej farbe, šírka 126 cm, výška 128 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Regál Bona
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v tehlovej farbe/v svetlo prírodnej farbe, šírka 126 cm, výška 128 cm, hĺbka 43 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Regál Teidi
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: práškovanie, matný, čierny, šírka 80 cm, výška 54,5 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Karup
Polica Groove
Poschodová, z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe, šírka 192 cm, výška 127 cm, hĺbka 25,5 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Punto
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, tmavomodrá, šírka 150 cm, výška 77 cm, hĺbka 47 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
383,20 €
s kódom
479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Bruno
90x160 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
384,80 €
s kódom
481 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 80 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
White Label
Barové stoličky v súprave Jolien
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Veep
S posuvnými dverami, kovová, tmavozelená, šírka 160 cm, výška 75 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, čierne/svetlosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Lavica Satna
Drevená, pred posteľ, čiern-obiela, šírka 92 cm, hĺbka 46 cm, výška 38 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, zelené
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
242 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Veep
S posuvnými dverami, kovová, sivá, šírka 160 cm, výška 75 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Timons
Čalúnená, ženilková, matná, hnedá/béžová
Na sklade
Posledné kúsky
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, v terakotovej farbe/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, v terakotovej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové/v tmavo prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Bosca
S podrúčkami, čalúnené, ženilkové, béžové/v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, hnedá/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, zelená/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 16. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v svetlo prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Timons
Čalúnená, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Zaide
Drevená, jedálenská/pred posteľ, hnedá/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 45 cm, výška 45 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Zaide
Drevená, jedálenská/pred posteľ, čierna/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 45 cm, výška 45 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Eldia
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, zelená/sivá, šírka 200 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
388,80 €
s kódom
486 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore orecha, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-20 % s kódom
White Label
Jedálenský stôl Fabio
V dekore duba, 80x160 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Paris
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 96 cm, výška 140 cm, hĺbka 49 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, v tehlovej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Karup
Jedálenský stôl Join-In
Z borovicového dreva, 79x124 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, oranžové
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
White Label
Komoda Webster
Z teakového dreva, povrchová úprava: lakovanie, tmavohnedá, šírka 135 cm, výška 82 cm, hĺbka 35 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, tmavosivé
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: farbenie, matná, sivá, šírka 108 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nadia
2 ks, čalúnené, ženilkové, hnedé
Doručenie od 16. 10. 2026
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
244,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vitrína Tone
Závesná, z jedlového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivá, šírka 85 cm, výška 100 cm, hĺbka 25 cm
Doručenie od 23. 10. 2026
392 €
s kódom
490 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, biela, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
392 €
s kódom
490 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Premier Housewares
Vitrína Acier
Oceľová, sivá, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
392 €
s kódom
490 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
1
...
35
36
37
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne