Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 581 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Vesta
S podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 20. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Owen
Otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
Doručenie od 21. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Komoda Sherman
Z MDF, čierna, šírka 85 cm, výška 73 cm, hĺbka 38 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
Čalúnená, zamatová, sivá
Na sklade
Posledný kúsok
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Jedálenské kreslo Fitz
Čalúnené, zamatové, matné, sivé
Doručenie od 15. 10. 2026
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Minto
S podrúčkami, čalúnené, sivé
Na sklade
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Lina
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 60 cm, výška 24 cm, hĺbka 20 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
White Label
Lavica Milou
Kovová/polstrovaná, svetlosivá, šírka 90 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
(20)
Na sklade
Posledné kúsky
156,80 €
s kódom
196 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Mauro Ferretti
Jedálenské kreslá v súprave Stockholm
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zelené
Doručenie od 26. 10. 2026
314,40 €
s kódom
393 € bez kódu
196,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Oslo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 99 cm, výška 82 cm, hĺbka 39 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Lilia
Čalúnená, béžová
Doručenie od 20. 10. 2026
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenská stolička Lilia
Čalúnená, svetlosivá
Doručenie od 20. 10. 2026
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Barový stôl Seaford
60x120 cm, výška 105 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
157,60 €
s kódom
197 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Lavica Bandar
Drevená, pred posteľ, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Malta
S keramickou doskou, 90x90 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Kato
2 ks, čalúnené, sivé/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
317,60 €
s kódom
397 € bez kódu
198,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
(10)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Barová stolička Folk
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 72 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Bodo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 50 cm, výška 120 cm, hĺbka 39 cm
(39)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenský stôl Brisbane
Rozkladací, s prídavnou doskou, z borovicového dreva, 70x120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(16)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Bizzotto
Jedálenské kreslo Cora
S podrúčkami, čalúnené, béžové
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, béžové
Doručenie od 20. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Yunia
2 ks, čalúnené, menčestrové, matné, béžové
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
199 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, matná, v tmavo prírodnej farbe
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, hnedá
(8)
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
318,40 €
s kódom
398 € bez kódu
199 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Karup
Lavica Join-In
Drevená, jedálenská, v prírodnej farbe, šírka 115 cm, hĺbka 36 cm, výška 45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Nástenná knižnica Groove
Z borovicového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe, šírka 66 cm, výška 127 cm, hĺbka 25,5 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Kant
Poschodová, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 85 cm, výška 40 cm, hĺbka 15 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Jedálenský stôl Papillon
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 76x28 cm, dĺžka po rozložení 103 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
S podrúčkami, čalúnená, sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Nagano
Čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Nagano
Čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, svetlohnedé
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Naomi
S podrúčkami, čalúnené, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, matná, čierna/sivá
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Nagano
Čalúnená, čierna/sivá
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Alpha
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Carmel
Závesná, kovová, povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 45 cm, výška 60 cm, hĺbka 25 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Mauro Ferretti
Barová stolička Piramid
Čalúnená, zamatová, čierna/v zlatej farbe, výška sedadla 75 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Pippa
2 ks, otočné, čalúnené, z textílie buklé, béžové
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl District
Z brestového dreva, ø 80 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
160 €
s kódom
200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenský stôl District
Z brestového dreva, ø 80 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
160 €
s kódom
200 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Komoda Albany
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, matná, v prírodnej farbe, šírka 81 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
160,80 €
s kódom
201 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
16
17
18
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne