Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 582 výsledkov
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najlacnejšie za kus
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Cordoba
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
183 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Seaford
V dekore duba, 80x160 cm
(10)
Doručenie od 23. 10. 2026
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, khaki, výška sedadla 68 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
292,80 €
s kódom
366 € bez kódu
183 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Lavica Dayla
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, v terakotovej farbe, šírka 108 cm, hĺbka 41,5 cm, výška 48 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Bizzotto
Lavica Dayla
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, sivá, šírka 108 cm, hĺbka 41,5 cm, výška 48 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Adisa
S nastaviteľnou výškou/otočná, čalúnená, z umelej (eko) kože, tmavozelená, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenské kreslo Melilla
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, matné, biele
Na sklade
Posledný kúsok
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Rodham
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
294,40 €
s kódom
368 € bez kódu
184 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Easton
S podrúčkami, čalúnené, tmavosivé
Na sklade
Posledné kúsky
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Vitrína Brisbane
Závesná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 18 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Paisley
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské stoličky v súprave Nour
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, svetlosivé/v prírodnej farbe
Doručenie od 16. 10. 2026
295,20 €
s kódom
369 € bez kódu
184,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, béžové
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
296 €
s kódom
370 € bez kódu
185 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, tmavohnedá
(7)
Doručenie od 22. 10. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Jedálenská stolička Cebu
Z bukového dreva, v prírodnej farbe
Doručenie od 29. 10. 2026
148 €
s kódom
185 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, v tehlovej farbe, výška sedadla 68 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
297,60 €
s kódom
372 € bez kódu
186 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Glenda
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, svetlosivé
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
186,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Premier Housewares
Komoda Frida
Z drevotriesky/z MDF, v tmavo prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 94 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 29. 10. 2026
149,60 €
s kódom
187 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Eddie
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
Na sklade
Posledné kúsky
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, béžová
(44)
Na sklade
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Súprava (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, tmavosivá
(11)
Doručenie od 14. 12. 2026
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 69 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
188,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(6)
Doručenie od 14. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Damon
2 ks, čalúnené, matné, hnedé
Doručenie od 20. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
189 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Damon
2 ks, čalúnené, matné, v terakotovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
302,40 €
s kódom
378 € bez kódu
189 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Umbra
Servírovací stolík Bellwood
Na kolieskach, kovový, 44x53 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Maina
Čalúnené, ženilkové, matné, slonovinové
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Maina
Čalúnené, ženilkové, matné, tmavomodré
Doručenie od 16. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, krémovobiele, výška sedadla 69 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
189,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské kreslá v súprave Elvira
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, zelené
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
303,20 €
s kódom
379 € bez kódu
189,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barový stôl Cesura
V dekore duba, 60x120 cm, výška 105 cm
Na sklade
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
304 €
s kódom
380 € bez kódu
190 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Bizzotto
Lavica Dayla
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, krémovobiela, šírka 108 cm, hĺbka 41,5 cm, výška 48 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Townsville
Poschodová, z dubového dreva, v prírodnej farbe, šírka 15 cm, výška 70 cm, hĺbka 70 cm
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bizzotto
Lavica Dayla
Z textílie buklé, polstrovaná, pred posteľ, ružová, šírka 108 cm, hĺbka 41,5 cm, výška 48 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenská stolička Dam
Zelená
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
190,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Jedálenské stoličky v súprave Zoe
2 ks, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
190,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Servírovací stolík Maki
Na kolieskach, oceľový, 37,5x52 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
OYOY Living Design
Servírovací stolík Maki
Na kolieskach, oceľový, 37,5x52 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Polica Display
Poschodová/na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 110 cm, výška 32 cm, hĺbka 9 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
152,80 €
s kódom
191 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, ružová
(2)
Na sklade
153,60 €
s kódom
192 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Eleanor
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(4)
Na sklade
154,40 €
s kódom
193 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Emily
2 ks, stohovateľné, kovové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
309,60 €
s kódom
387 € bez kódu
193,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, béžové
(4)
Doručenie od 16. 10. 2026
310,40 €
s kódom
388 € bez kódu
194 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenské kreslo Vesta
S podrúčkami, čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
155,20 €
s kódom
194 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
15
16
17
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne