Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 592 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské kreslá v súprave Jelle
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, čierne
(4)
Doručenie od 19. 10. 2026
327,20 €
s kódom
409 € bez kódu
204,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Vitrína James
S posuvnými dverami, z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 125 cm, výška 200 cm, hĺbka 47 cm
(10)
Doručenie od 21. 10. 2026
959,20 €
s kódom
1 199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Stojan na víno
Kovový, počet fliaš 12
(44)
Na sklade
20,32 €
s kódom
25,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Polica Libro
Poschodová, kovová, biela, šírka 70 cm, výška 68 cm, hĺbka 21 cm
(55)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Mora
Z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, pololesklá, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 123 cm, hĺbka 48 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
611,20 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
vtwonen
Polica Photoframe
Na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 6 cm, hĺbka 10 cm
(58)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, svetlosivé, výška sedadla 65 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
189,60 €
s kódom
237 € bez kódu
118,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Tina
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, biele/sivé
(11)
Doručenie od 21. 10. 2026
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Romantica
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela/sivá, šírka 46 cm, výška 80 cm, hĺbka 35 cm
(36)
Doručenie od 16. 10. 2026
125,60 €
s kódom
157 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Marckeric
Komoda Romantica
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela/sivá, šírka 79 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(28)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Berna
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 130 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(23)
Na sklade
Posledný kúsok
339,20 €
s kódom
424 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Berna
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 79 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(56)
Na sklade
Posledný kúsok
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Cusco
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Cusco
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, matná, biela/sivá/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(22)
Doručenie od 16. 10. 2026
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Oda
Ø 110 cm
(36)
Na sklade
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Oda
Ø 110 cm
(15)
Na sklade
Posledné kúsky
282,40 €
s kódom
353 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Furny Home
Polica Corner
Poschodová/rohová, matná, biela, šírka 25 cm, výška 105 cm, hĺbka 25 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Lange Jan
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
651,20 €
s kódom
814 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kokoon
Barová stolička Anau
Z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 64 cm
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Regál Monaco
Kovový, lesklý, biely, šírka 41 cm, výška 104 cm, hĺbka 23 cm
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Jugend
V dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: dyha, pololesklá, hnedá, šírka 90 cm, výška 142 cm, hĺbka 42 cm
(17)
Doručenie od 23. 10. 2026
763,20 €
s kódom
954 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, matné, tmavosivé
(11)
Na sklade
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, tmavohnedé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, matné, svetlohnedé
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
66 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Premier Housewares
Servírovací stolík Dara
Na kolieskach, kovový, 16x40 cm
(6)
Doručenie od 29. 10. 2026
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl YuRAi
Ø 115 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
338,40 €
s kódom
423 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Amalfi
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín, matná, biela, šírka 140 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(9)
Na sklade
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Topley
S podrúčkami, čalúnená, čierna
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
109,60 €
s kódom
137 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whistler
Čalúnená, biela/sivá, výška sedadla 68 cm
(16)
Na sklade
164 €
s kódom
205 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
S podrúčkami, čalúnená, sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, modrá
(11)
Na sklade
Posledný kúsok
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, zelená
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
112,80 €
s kódom
141 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, sivá
(24)
Doručenie od 19. 10. 2026
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, biela
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, čierna
(38)
Na sklade
Posledné kúsky
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Obľúbené
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, zelená
(35)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, modrá
(16)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Obľúbené
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, čierna
(20)
Na sklade
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, sivá
(12)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, sivá
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Stojan na víno
Nástenný, kovový, počet fliaš 6
(271)
Na sklade
15,42 €
s kódom
19,27 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Compactor
Stojan na víno
Nástenný, kovový, počet fliaš 6
(60)
Na sklade
16,72 €
s kódom
20,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Servírovací stolík Push
Na kolieskach, so sklenenou doskou, 35x67 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
208 €
s kódom
260 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Polica
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 30 cm, výška 30 cm, hĺbka 15 cm
(15)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(20)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
1
...
50
51
52
53
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne