Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 592 výsledkov
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najnovšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Doručenie od 23. 12. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(1)
Doručenie od 23. 12. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(20)
Doručenie od 23. 12. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, zelená, šírka 60 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(20)
Na sklade
Posledný kúsok
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Doručenie od 23. 12. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, ružová, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(2)
Doručenie od 23. 12. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, zelená, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Muna
S podrúčkami, čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Regál Muse
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, matný, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 140 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
1 327,20 €
s kódom
1 659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Biela/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 29. 12. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Komoda Fawn
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 90 cm, hĺbka 45 cm
(2)
Doručenie od 29. 12. 2026
1 951,20 €
s kódom
2 439 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenský stôl Stafa
Z dubového dreva, 90x220 cm
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
1 463,20 €
s kódom
1 829 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(65)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(65)
Na sklade
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Regál na víno Libro
Nástenný, čierny, počet fliaš 12, čierny, šírka 21 cm, výška 68 cm
(35)
Na sklade
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Polica Libro
Poschodová, kovová, biela/čierna, šírka 70 cm, výška 68 cm, hĺbka 21 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Vinotéka Edgar
Z jedlového dreva, z MDF, hnedá, počet fliaš 15, hnedá, šírka 56 cm, výška 112,5 cm, hĺbka 38 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
491,20 €
s kódom
614 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Brighter
Čalúnená, z umelej (eko) kože, biela, výška sedadla 75 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
76 €
s kódom
95 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barový stôl Chara
58x117 cm, výška 105 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Taxi
2 ks, čalúnené, sivé/v prírodnej farbe
(7)
Doručenie od 21. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
162 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tomasucci
Jedálenské stoličky v súprave Lion
2 ks, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, hnedé
Na sklade
Posledný kúsok
292 €
s kódom
365 € bez kódu
182,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 88 cm, hĺbka 39 cm
(14)
Na sklade
Posledný kúsok
343,20 €
s kódom
429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
Z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 80 cm, výška 88 cm, hĺbka 39 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
264 €
s kódom
330 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Servírovací stolík Rustico
Na kolieskach, kovový, 40x80 cm
(194)
Na sklade
Posledný kúsok
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, zamatové, pololesklé, zelené
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, pololesklé, sivé
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
355,20 €
s kódom
444 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenské kreslo Gaia
S podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, pololesklé, čierne
(3)
Na sklade
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, koňakovohnedá
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
220 €
s kódom
275 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
223,20 €
s kódom
279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Garden Pleasure
Barový stôl Palmdale
60x120 cm, výška 100 cm
Doručenie od 30. 10. 2026
203,20 €
s kódom
254 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Barové stoličky v súprave Gill
2 ks, čalúnené, sivé, výška sedadla 65,5 cm
(63)
Na sklade
276 €
s kódom
345 € bez kódu
172,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, béžové
(67)
Na sklade
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
199,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Lavica Aster
Z MDF, s úložným priestorom, biela/béžová, šírka 90 cm, hĺbka 48 cm, výška 85 cm
(82)
Na sklade
Posledné kúsky
163,20 €
s kódom
204 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Arosa
2 ks, čalúnené, sivé
(24)
Na sklade
Posledný kúsok
168 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Komoda Nagano
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
611,20 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Polica Upp
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 20 cm, hĺbka 16 cm
(53)
Doručenie od 7. 12. 2026
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, tmavosivá
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, koňakovohnedá
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Lotta
Rozkladací, 80x120 cm, dĺžka po rozložení 165 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
257,60 €
s kódom
322 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, z dubového dreva, 80x120 cm, dĺžka po rozložení 165 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Brooklyn
Rozkladací, z dubového dreva, 95x170 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Brooklyn
Rozkladací, z dubového dreva, 95x170 cm
(1)
Doručenie od 22. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál
Kovový, biely, šírka 16 cm, výška 87 cm, hĺbka 12 cm
(5)
Na sklade
Posledný kúsok
33,60 €
s kódom
42 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
50
51
52
53
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne