Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 583 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Actona
Komoda Langley
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 160 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
647,20 €
s kódom
809 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Nástenná knižnica Apollo
Z jaseňového dreva, povrchová úprava: lakovanie, oranžová, šírka 60 cm, výška 109 cm, hĺbka 25 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavosivá, šírka 180 cm, výška 76 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Komoda Hide
Z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 120 cm, hĺbka 41 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
911,20 €
s kódom
1 139 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Dorina
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Naanim
S doskou v dekore orechového dreva, ø 120 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
404,80 €
s kódom
506 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
105x220 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
929,60 €
s kódom
1 162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
MOME
Jedálenský stôl Blair
V dekore orecha, 100x200 cm
(2)
Doručenie od 27. 10. 2026
795,20 €
s kódom
994 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
V dekore jaseňa, 105x220 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
926,40 €
s kódom
1 158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Ciselia
Čalúnené, ženilkové, matné, svetlohnedé
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, matné, oranžové
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Ruth
So sklenenou doskou, 120x120 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
294,40 €
s kódom
368 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Nola
Rozkladací, s prídavnou doskou, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 167 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
901,60 €
s kódom
1 127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozkladanie (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Abba
2 ks, zelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
94,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
563,20 €
s kódom
704 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Barové stoličky v súprave Middelfart
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, zamatové, čierne, výška sedadla 63 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
186,40 €
s kódom
233 € bez kódu
116,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Calverton
S doskou v dubovom dekore, ø 120 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
675,20 €
s kódom
844 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 150 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Colonsay
Rozkladací, 96x215 cm, dĺžka po rozložení 315 cm
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
750,40 €
s kódom
938 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Lange Jan
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
651,20 €
s kódom
814 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Bronco
Kovová, čierna, šírka 90 cm, výška 190 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
559,20 €
s kódom
699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Salaya
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 12 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 14. 12. 2026
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 80 cm
(2)
Doručenie od 5. 11. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Metz
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, ø 118 cm, dĺžka po rozložení 158 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
775,20 €
s kódom
969 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Cato
Čalúnená, matná, čierna/sivá
(2)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Norfort
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dekore jaseňového dreva, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 220 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
717,60 €
s kódom
897 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenský stôl Junco
V dekore jaseňa, ø 120 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, sivá, nosnosť 130 kg, šírka 53 cm, hĺbka 53 cm, výška sedadla 74 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
145,60 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Spinder Design
Komoda Joey
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 37 cm, výška 72 cm, hĺbka 26 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
376 €
s kódom
470 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zunilda
2 ks, čalúnené, ženilkové, tmavozelené, výška sedadla 65 cm
(2)
Doručenie od 7. 12. 2026
184 €
s kódom
230 € bez kódu
115 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Vitrína Franklin
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivá, šírka 80 cm, výška 78 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
238,40 €
s kódom
298 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 75 cm, hĺbka 39 cm
(2)
Doručenie od 15. 10. 2026
175,20 €
s kódom
219 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Ruth
So sklenenou doskou, 120x120 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
290,40 €
s kódom
363 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Umbra
Polica Montage
Poschodová, z kaučukového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 62 cm, výška 47 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 26. 10. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Casa Selección
Polica
Na obrázky, z MDF, povrchová úprava: papier, biela, šírka 100 cm, výška 5 cm, hĺbka 9,5 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Maddison
Z mangového dreva, hnedá, šírka 60 cm, výška 30 cm, hĺbka 15 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
94,40 €
s kódom
118 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Solva
S doskou v dekore jaseňového dreva, 100x220 cm
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
871,20 €
s kódom
1 089 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Esra
Čalúnená, ženilková, matná, v terakotovej farbe
(2)
Doručenie od 21. 10. 2026
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Eamy
Čalúnená, ženilková, sivá/v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
(2)
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Heaven
S mramorovou doskou, 110x110 cm
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Triventi
Z jaseňového dreva, 80x120 cm
(2)
Doručenie od 9. 11. 2026
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Nolan
S podrúčkami, čalúnené, tmavosivé
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
123,20 €
s kódom
154 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Novac
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 100x170 cm, dĺžka po rozložení 320 cm
(2)
Doručenie od 9. 12. 2026
904,80 €
s kódom
1 131 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Avola
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 69 cm
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
188,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Biela/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 29. 12. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, koňakovohnedá
(2)
Doručenie od 23. 10. 2026
220 €
s kódom
275 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenské kreslo Elyna
Čalúnené, z textílie buklé, biele
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
222,40 €
s kódom
278 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Cequoia
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, biela, šírka 170 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(2)
Doručenie od 20. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
10
11
12
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne