Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Úložné priestory
Police
Police
...
Úložné priestory
Police
Police so zľavovým kódom
Nástenné knižnice
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Šírka
Materiál
Dekor
+ Ďalšie (9)
Zľavový kód
220 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(61)
Na sklade
15,12 €
s kódom
18,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
vtwonen
Polica Photoframe
Na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, v prírodnej farbe, šírka 170 cm, výška 6 cm, hĺbka 10 cm
(58)
Na sklade
58,40 €
s kódom
73 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Polica Across
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 55 cm, výška 55 cm, hĺbka 12 cm
(64)
Doručenie od 7. 12. 2026
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Polica Rotterdam
Poschodová, z masívu paulownie, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 62 cm, výška 62 cm, hĺbka 14 cm
(74)
Na sklade
51,20 €
s kódom
64 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Kave Home
Police v súprave Shamel
2 ks, z tíkového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matné, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 5 cm, hĺbka 12 cm
(36)
Na sklade
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
35,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(65)
Na sklade
55,20 €
s kódom
69 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Polica Libro
Poschodová, kovová, biela, šírka 70 cm, výška 68 cm, hĺbka 21 cm
(55)
Na sklade
47,20 €
s kódom
59 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Polica Joliet
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 35 cm, výška 14 cm, hĺbka 20 cm
(38)
Na sklade
13,80 €
s kódom
17,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Obľúbené
Kave Home
Polica Upp
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 20 cm, hĺbka 16 cm
(53)
Doručenie od 7. 12. 2026
19,40 €
s kódom
24,25 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Metaltex
Polica Libro
Poschodová, kovová, biela/čierna, šírka 70 cm, výška 68 cm, hĺbka 21 cm
(17)
Na sklade
Posledný kúsok
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Polica
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 30 cm, výška 30 cm, hĺbka 15 cm
(15)
Na sklade
54,40 €
s kódom
68 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: papier/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 37 cm, výška 108 cm, hĺbka 24 cm
(27)
Na sklade
Posledné kúsky
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Actona
Nástenná knižnica Seaford
V dekore jaseňa, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 75 cm, výška 91 cm, hĺbka 20 cm
(23)
Na sklade
62,40 €
s kódom
78 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Police v súprave Shamel
2 ks, z tíkového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matné, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 5 cm, hĺbka 12 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
56,80 €
s kódom
71 € bez kódu
35,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
vtwonen
Polica Photoframe
Na obrázky, z dubového dreva, povrchová úprava: bez ošetrenia, matná, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 6 cm, hĺbka 10 cm
(14)
Na sklade
Posledné kúsky
36 €
s kódom
45 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Actona
Polica Joliet
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 50 cm, výška 7 cm, hĺbka 15 cm
(31)
Doručenie od 21. 10. 2026
17,97 €
s kódom
22,46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Furny Home
Polica Corner
Poschodová/rohová, matná, biela, šírka 25 cm, výška 105 cm, hĺbka 25 cm
(21)
Na sklade
Posledné kúsky
36,80 €
s kódom
46 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, biela, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(8)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Polica Seaford
Poschodová, kovová, z preglejky, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 77 cm, výška 77 cm, hĺbka 20 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
103,20 €
s kódom
129 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, biela/v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 9 cm, hĺbka 15 cm
(12)
Doručenie od 7. 12. 2026
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Police v súprave Conceal
3 ks, kovové, povrchová úprava: práškovanie, lesklé, v striebornej farbe, šírka 14 cm, výška 14 cm, hĺbka 13 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
34,40 €
s kódom
43 € bez kódu
14,33 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
Z voštinovej dosky, matná, biela, šírka 90 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 9,5 cm, hĺbka 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
V dekore duba, z voštinovej dosky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z recyklovaného dreva, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(32)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,31 €
s kódom
25,39 € bez kódu
8,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Kalune Design
Police v súprave Leila
3 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 2 cm, hĺbka 2 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Armoni
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 72 cm, výška 20 cm, hĺbka 20 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
17,52 €
s kódom
21,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Umbra
Police v súprave Conceal
3 ks, kovové, povrchová úprava: práškovanie, lesklé, v striebornej farbe, šírka 18 cm, výška 14 cm, hĺbka 17 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
40,80 €
s kódom
51 € bez kódu
17 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Octavia
V dekore jaseňa, z preglejky, povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 20 cm, hĺbka 15 cm
(4)
Doručenie od 7. 12. 2026
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 70 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(4)
Doručenie od 23. 12. 2026
95,20 €
s kódom
119 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Forno
Z kaučukového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 26,5 cm, hĺbka 20 cm
(9)
Doručenie od 19. 10. 2026
31,52 €
s kódom
39,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z MDF, povrchová úprava: melamín, biele, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
27,51 €
s kódom
34,39 € bez kódu
11,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
Z voštinovej dosky, matná, biela, šírka 60 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
52,80 €
s kódom
66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z recyklovaného dreva, z MDF, povrchová úprava: melamín, matné, biele/čierne/v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
25,12 €
s kódom
31,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Lotus
Z preglejky, v prírodnej farbe, šírka 33 cm, výška 26 cm, hĺbka 10 cm
(5)
Doručenie od 4. 11. 2026
28,72 €
s kódom
35,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Beja
Poschodová, kovová, svetlosivá, šírka 48 cm, výška 55 cm, hĺbka 17 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Polica Montage
Poschodová, z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, šírka 62 cm, výška 47 cm, hĺbka 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, čierna, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Ginosu
Z mangového dreva, matná, v tmavo prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 3 cm, hĺbka 17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Doručenie od 23. 12. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Villa
Poschodová, bambusová, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 102 cm, hĺbka 25 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Mu
Z dubového dreva, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 2,5 cm, hĺbka 18 cm
(6)
Na sklade
145,60 €
s kódom
182 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (2)
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Kalune Design
Polica Leo
Poschodová, z MDF, povrchová úprava: melamín, antracitová, šírka 123 cm, výška 80,5 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Na sklade
45,60 €
s kódom
57 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, v dekore orecha, z MDF, povrchová úprava: melamín, hnedé, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
25,92 €
s kódom
32,40 € bez kódu
10,80 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z MDF, povrchová úprava: melamín, antracitové, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(13)
Na sklade
Posledný kúsok
22,78 €
s kódom
28,48 € bez kódu
9,49 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Harlem Hyde
Poschodová, z masívu paulownie, šírka 99 cm, výška 62 cm, hĺbka 17,5 cm
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
46,40 €
s kódom
58 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
Načítať viac
Súvisiace kategórie
TV stolíky
Komody
Vitríny
Šatníkové skrine
Ostatné úložné priestory
Knižnice a regály
Detské skrine a úložné priestory
Organizéry do skrine
Obľúbené filtre
Police dekor dub
Retro police
Biele police
Čierne police
Police v súprave
Drevené police
Kovové police
Jednoduché police
Poschodové police
Police na obrázky