Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 582 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Nolan Square
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, zamatové, tmavomodré
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
220,80 €
s kódom
276 € bez kódu
138 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Dorina
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavozelené
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Marilla
2 ks, otočné, čalúnené, ženilkové, matné, krémovobiele
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Yes Everyday
Servírovací stolík Austin
Na kolieskach, oceľový, ø 44,5 cm
(1)
Na sklade
44,80 €
s kódom
56 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Eamy
Čalúnené, ženilkové, matné, čierne/sivé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
134,40 €
s kódom
168 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, 45x90 cm, dĺžka po rozložení 90 cm
(1)
Na sklade
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
MOME
Vitrína Ceci
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 126 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
495,20 €
s kódom
619 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Jedálenské kreslá v súprave Ecto
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
319,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Relate
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
279,20 €
s kódom
349 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Alma
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
176,80 €
s kódom
221 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 110 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
297,60 €
s kódom
372 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Wilma
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, hnedé
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
236 €
s kódom
295 € bez kódu
147,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Alocs
Z dubového dreva, ženilková, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
400 €
s kódom
500 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Calixta
Z mahagónového dreva, kožená, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Gain
S podrúčkami, z imitácie kože, z umelej (eko) kože, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
224,80 €
s kódom
281 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Regál Norm
Kovový, povrchová úprava: farbenie, biely, šírka 42 cm, výška 151 cm, hĺbka 42 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Paisley
2 ks, čalúnené, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
288,80 €
s kódom
361 € bez kódu
180,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Komoda Kyoto
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 74 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
344 €
s kódom
430 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Cloud
Čalúnená, z textílie buklé, zelená
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
216 €
s kódom
270 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Jedálenské kreslá v súprave Tissiana
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, tmavosivé
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
414,40 €
s kódom
518 € bez kódu
259 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Flynn
Čalúnená, sivá
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Rowico
Vitrína Hazelton
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, hnedá, šírka 100 cm, výška 203 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
1 180,80 €
s kódom
1 476 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Gaia
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna, výška sedadla 75 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (3)
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Vitrína Panorama
Závesná, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 80 cm, hĺbka 22 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
232 €
s kódom
290 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Arus
2 ks, čalúnené, menčestrové, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
117 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Ada
S doskou v dekore mramoru, ø 110 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Naanim
S doskou v dubovom dekore, 110x180 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Regál Rieti
Kovový, povrchová úprava: práškovanie, béžový, šírka 118 cm, výška 139 cm, hĺbka 31 cm
(1)
Doručenie od 19. 10. 2026
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Zahara
Čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(1)
Doručenie od 7. 12. 2026
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Nagano
100x220 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
494,40 €
s kódom
618 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Palma
Ø 110 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Deyanira
V dekore duba, 110x220 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Tvilum
Komoda Naia
Z drevotriesky, matná, tmavosivá, šírka 121 cm, výška 91 cm, hĺbka 50 cm
(1)
Doručenie od 15. 10. 2026
207,20 €
s kódom
259 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Lenon
V dekore duba, z MDF/z preglejky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 200 cm, výška 86 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 145,60 €
s kódom
1 432 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Ansu
4 ks, čalúnené, zelené
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
293,60 €
s kódom
367 € bez kódu
91,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Safara
Drevená, s úložným priestorom/pred posteľ, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, hĺbka 32 cm, výška 46 cm
(1)
Doručenie od 16. 12. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore orecha, ženilková, béžová/tmavohnedá
(1)
Doručenie od 14. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore duba, 100x240 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 268 €
s kódom
1 585 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Litto
V dekore duba, 100x200 cm
(1)
Doručenie od 9. 12. 2026
1 183,20 €
s kódom
1 479 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Muli
4 ks, čalúnené, svetlosivé
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
301,60 €
s kódom
377 € bez kódu
94,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Nube
S posuvnými dverami, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, béžová/krémovobiela, šírka 140 cm, výška 91 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 16. 10. 2026
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Irwine
Rozkladací, s prídavnou doskou, s keramickou doskou, 100x200 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
943,20 €
s kódom
1 179 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Bari
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, 95x190 cm, dĺžka po rozložení 290 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
1 143,20 €
s kódom
1 429 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
439,20 €
s kódom
549 € bez kódu
274,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Bronco
Kovová, tmavozelená, šírka 90 cm, výška 190 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Nola
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 180 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
643,20 €
s kódom
804 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Rozkladací, s prídavnou doskou, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(1)
Doručenie od 5. 11. 2026
559,20 €
s kódom
699 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
1
...
14
15
16
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne