Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 593 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Cusco
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, matná, biela/sivá/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(22)
Doručenie od 16. 10. 2026
306,40 €
s kódom
383 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 165 cm, výška 78 cm, hĺbka 40 cm
(13)
Doručenie od 27. 10. 2026
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Komoda Caitlin
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: fólia, matná, biela/v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 75 cm, hĺbka 39 cm
(21)
Doručenie od 15. 10. 2026
347,20 €
s kódom
434 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Berna
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, matná, biela, šírka 79 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(56)
Na sklade
Posledný kúsok
212,80 €
s kódom
266 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
Z voštinovej dosky, matná, biela, šírka 90 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
63,20 €
s kódom
79 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička
Čalúnená, z umelej (eko) kože, čierna/v prírodnej farbe, výška sedadla 67 cm
(10)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(10)
Doručenie od 16. 10. 2026
275,20 €
s kódom
344 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Barová stolička Vander
Z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65,5 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Delta
Čalúnená, béžová
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 159 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
612,80 €
s kódom
766 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Gimli
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, biele
(5)
Na sklade
228 €
s kódom
285 € bez kódu
142,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
TemaHome
Jedálenský stôl Papillon
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, 76x28 cm, dĺžka po rozložení 103 cm
(5)
Na sklade
171,20 €
s kódom
214 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Pensacola
V dekore duba, z MDF, čierna, šírka 80 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
187,20 €
s kódom
234 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Polica Abilen
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 9,5 cm, hĺbka 15 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
67,20 €
s kódom
84 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Tvilum
Vitrína Madrid
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 78 cm, výška 199 cm, hĺbka 33 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
395,20 €
s kódom
494 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Barová stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, koňakovohnedá, výška sedadla 65 cm
(5)
Doručenie od 23. 10. 2026
299,20 €
s kódom
374 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Nola
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(5)
Doručenie od 21. 10. 2026
639,20 €
s kódom
799 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Marckeric
Regál Dusan
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, čierny/v prírodnej farbe, šírka 87,5 cm, výška 175 cm, hĺbka 30 cm
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
259,20 €
s kódom
324 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Glenville
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 48 cm, hĺbka 55 cm, výška sedadla 62 cm
(5)
Doručenie od 7. 12. 2026
100 €
s kódom
125 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
TemaHome
Polica Balda
V dekore duba, z voštinovej dosky, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 5 cm, hĺbka 22 cm
(5)
Doručenie od 19. 11. 2026
60 €
s kódom
75 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, v dekore duba, 80x120 cm, dĺžka po rozložení 165 cm
(5)
Doručenie od 22. 10. 2026
551,20 €
s kódom
689 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, čierne
(7)
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Elba
Z dubového dreva, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 190 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
735,20 €
s kódom
919 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenská stolička Arch
Z dubového dreva, z umelej (eko) kože, čierna
(7)
Na sklade
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Sierra
2 ks, čalúnené, zamatové, tmavozelené
(6)
Na sklade
Posledný kúsok
239,20 €
s kódom
299 € bez kódu
149,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Watford
Zamatová, polstrovaná, s úložným priestorom, tmavozelená, šírka 95 cm, hĺbka 36,5 cm, výška 46 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Swindon
Polstrovaná, pred posteľ, béžová, šírka 100 cm, hĺbka 36 cm, výška 42,5 cm
(6)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
S podrúčkami, čalúnená, sivá
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Cori
2 ks, čalúnené, v tehlovej farbe, výška sedadla 65 cm
(6)
Doručenie od 20. 10. 2026
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
190,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Belina
Rozkladací, s prídavnou doskou, 100x170 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(6)
Doručenie od 23. 10. 2026
599,20 €
s kódom
749 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Cusco
Z borovicového dreva, povrchová úprava: voskovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 80 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(31)
Na sklade
Posledný kúsok
183,20 €
s kódom
229 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Camden Herringbone
Z drevotriesky, povrchová úprava: farbenie, pololesklá, modrá, šírka 175 cm, výška 75 cm, hĺbka 45 cm
(12)
Doručenie od 27. 10. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Corvo
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, sivomodrá, šírka 100 cm, výška 120 cm, hĺbka 40 cm
(12)
Doručenie od 20. 10. 2026
496 €
s kódom
620 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Vitrína Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, červená, šírka 90 cm, výška 110 cm, hĺbka 40 cm
(10)
Na sklade
Posledný kúsok
304,80 €
s kódom
381 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Seaford
V dekore duba, 80x160 cm
(10)
Doručenie od 23. 10. 2026
146,40 €
s kódom
183 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 3 ks
Kalune Design
Police v súprave Boss
3 ks, z recyklovaného dreva, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 60 cm, výška 2 cm, hĺbka 14,5 cm
(32)
Doručenie od 4. 11. 2026
20,31 €
s kódom
25,39 € bez kódu
8,46 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Watford
Zamatová, polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, čierna, šírka 95 cm, hĺbka 36,5 cm, výška 46 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Brooklyn
Rozkladací, z dubového dreva, 95x220 cm, dĺžka po rozložení 320 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
919,20 €
s kódom
1 149 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Arista
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, matná, červená, šírka 165 cm, výška 78 cm, hĺbka 40 cm
(11)
Na sklade
Posledné kúsky
555,20 €
s kódom
694 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Støraa
Jedálenský stôl Trento
Rozkladací, s prídavnou doskou, 92x54 cm, dĺžka po rozložení 92 cm
(7)
Na sklade
Posledný kúsok
217,60 €
s kódom
272 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kalune Design
Police v súprave Leila
3 ks, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 2 cm, hĺbka 2 cm
(7)
Doručenie od 4. 11. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Mora
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: dyha, pololesklá, v prírodnej farbe, šírka 175 cm, výška 75 cm, hĺbka 45 cm
(11)
Doručenie od 27. 10. 2026
571,20 €
s kódom
714 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Cusco
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(32)
Doručenie od 16. 10. 2026
234,40 €
s kódom
293 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s čiernou doskou, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Middelfart
2 ks, čalúnené, tmavohnedé
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
152 €
s kódom
190 € bez kódu
95 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
1
...
4
5
6
...
55
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne