Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 584 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Oita
2 ks, čalúnené, biele
Doručenie od 19. 10. 2026
247,20 €
s kódom
309 € bez kódu
154,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Maika
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové, výška sedadla 68 cm
(2)
Doručenie od 16. 10. 2026
284 €
s kódom
355 € bez kódu
177,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské stoličky v súprave Maceda
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, béžové
Doručenie od 19. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
99,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Calixta
Kožená, drevená, pred posteľ, koňakovohnedá/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 47 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
336,80 €
s kódom
421 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kalune Design
Jedálenské stoličky v súprave Yildiz
2 ks, kovové, zamatové, antracitové
Doručenie od 4. 11. 2026
168 €
s kódom
210 € bez kódu
105 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Regál Forma
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha, v prírodnej farbe, šírka 59 cm, výška 142 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
365,60 €
s kódom
457 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
House Nordic
Jedálenské kreslá v súprave Amorim
2 ks, s podrúčkami/otočné, čalúnené, z textílie buklé, hnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
238,40 €
s kódom
298 € bez kódu
149 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adaya
2 ks, čalúnené, zamatové/menčestrové, čierne
Doručenie od 16. 10. 2026
244 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Volterra
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, tmavosivá, šírka 60 cm, výška 30 cm, hĺbka 7 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
26,32 €
s kódom
32,90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, z textílie buklé, tmavosivé
Doručenie od 23. 10. 2026
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Anibal
2 ks, čalúnené, menčestrové, tmavosivé
Doručenie od 16. 10. 2026
260 €
s kódom
325 € bez kódu
162,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Topaz
Ženilková, drevená/polstrovaná, pred posteľ, béžová/v tmavo prírodnej farbe, šírka 150 cm, hĺbka 51 cm, výška 45 cm
Doručenie od 7. 12. 2026
574,40 €
s kódom
718 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Spinder Design
Servírovací stolík Gin & Trolley
Na kolieskach, kovový, 74x42 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
678,40 €
s kódom
848 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenská stolička Stormi Sandalye
Čalúnená, antracitová
Doručenie od 4. 11. 2026
120 €
s kódom
150 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Zaide
Drevená, jedálenská/pred posteľ, čierna/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 45 cm, výška 45 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
388 €
s kódom
485 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Barrali
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, tmavohnedá, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
783,20 €
s kódom
979 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Adele
2 ks, s podrúčkami/hojdacie, čalúnené, z umelej (eko) kože, hnedé
Doručenie od 23. 10. 2026
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
224,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Barrali
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
759,20 €
s kódom
949 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Iba na Bonami
The Beds
Jedálenský stôl Twig
Rozkladací, s prídavnou doskou, z dubového dreva, 100x180 cm, dĺžka po rozložení 260 cm
Doručenie od 1. 12. 2026
1 567,20 €
s kódom
1 959 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, tmavosivé
Doručenie od 23. 10. 2026
264,80 €
s kódom
331 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Mayra
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 90 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
363,20 €
s kódom
454 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Komoda Jugend
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: lakovanie, čierna/v prírodnej farbe, šírka 130 cm, výška 87 cm, hĺbka 44 cm
Doručenie od 27. 10. 2026
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská súprava Cadiz
Doručenie od 23. 10. 2026
579,20 €
s kódom
724 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Woodman
Barová stolička Frame
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
121,60 €
s kódom
152 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Veep
S posuvnými dverami, kovová, sivá, šírka 160 cm, výška 75 cm, hĺbka 47 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
387,20 €
s kódom
484 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Yodalia
Rozkladací, s prídavnou doskou, so sklenenou doskou, 100x130 cm, dĺžka po rozložení 190 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
1 098,40 €
s kódom
1 373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Hype
Čalúnená, z umelej (eko) kože, hnedá
(10)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Barové stoličky v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
375,20 €
s kódom
469 € bez kódu
234,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Eldia
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, zelená/sivá, šírka 200 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
388,80 €
s kódom
486 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Aira
2 ks, čierne
Doručenie od 16. 10. 2026
229,60 €
s kódom
287 € bez kódu
143,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Cosmopolitan Design
Lavica Bali
Polstrovaná, v tehlovej farbe, šírka 133 cm, hĺbka 62 cm, výška 41 cm
Doručenie od 4. 12. 2026
447,20 €
s kódom
559 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Eldia
Z drevotriesky, povrchová úprava: melamín, krémovobiela, šírka 200 cm, výška 77,5 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
377,60 €
s kódom
472 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Vitrína Brisbane
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 140 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
199,20 €
s kódom
249 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
White Label
Komoda Linc
Z borovicového dreva, povrchová úprava: dyha, čierna, šírka 135 cm, výška 90 cm, hĺbka 36 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Vitrína Brisbane
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, biela, šírka 40 cm, výška 180 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
124,80 €
s kódom
156 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
vtwonen
Jedálenský stôl Ellips
V dekore orecha, 90x180 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
1 455,20 €
s kódom
1 819 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Barové stoličky v súprave Stilt
2 ks, čierne, výška sedadla 76 cm
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
269,60 €
s kódom
337 € bez kódu
168,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Lavica Ava
Drevená, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 53 cm, výška 77,5 cm
Doručenie od 29. 12. 2026
1 023,20 €
s kódom
1 279 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Nube
S posuvnými dverami, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, v tehlovej farbe/béžová, šírka 180 cm, výška 91 cm, hĺbka 45 cm
Doručenie od 20. 10. 2026
635,20 €
s kódom
794 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Karup
Lavica Pace
Drevená, jedálenská, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Støraa
Jedálenské kreslo Fitz
Čalúnené, zamatové, matné, sivé
Doručenie od 15. 10. 2026
156 €
s kódom
195 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Vitrína Brisbane
Závesná, kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 80 cm, výška 80 cm, hĺbka 18 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Vitrína Brisbane
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 40 cm, výška 180 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 21. 10. 2026
236 €
s kódom
295 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
Doručenie od 3. 12. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Millay
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 180 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Emmett
Z dubového dreva, 95x240 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
1 463,20 €
s kódom
1 829 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Vinotéka Isaac
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna/v prírodnej farbe, počet fliaš 20, čierna/v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 122 cm, hĺbka 35 cm
Doručenie od 22. 10. 2026
129,60 €
s kódom
162 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Lavica Ava
Kožená, drevená, hnedá/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 53 cm, výška 77,5 cm
Doručenie od 29. 12. 2026
1 263,20 €
s kódom
1 579 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
50
51
52
53
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne