Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 584 výsledkov
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Podľa hodnotenia
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Komoda Licia
Z mangového dreva, povrchová úprava: bielenie/povrchová úprava: lakovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 80 cm, hĺbka 45 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
785,60 €
s kódom
982 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Novac
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 220 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
706,40 €
s kódom
883 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Canett
Jedálenská stolička Hella
Svetlosivá
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Dartford
Z textílie buklé, polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, hnedá, šírka 103 cm, hĺbka 45 cm, výška 44 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Casa Selección
Regál
Bambusový, povrchová úprava: práškovanie, čierny/v prírodnej farbe, šírka 41 cm, výška 77 cm, hĺbka 21 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
65,60 €
s kódom
82 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Barová stolička Glenda
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami/otočná, čalúnená, béžová, výška sedadla 64 cm
(3)
Na sklade
169,60 €
s kódom
212 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Nola
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, čierna, šírka 120 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
431,20 €
s kódom
539 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Naia
V dekore duba, z drevotriesky, povrchová úprava: papier, matná, v prírodnej farbe, šírka 40 cm, výška 111 cm, hĺbka 50 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
142,40 €
s kódom
178 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (7)
-20 % s kódom
TemaHome
Jedálenský stôl Papillon
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 76x28 cm, dĺžka po rozložení 103 cm
(3)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Konna
Čalúnené, ženilkové, matné, sivé
(3)
Na sklade
113,60 €
s kódom
142 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Beja
Poschodová, kovová, svetlosivá, šírka 48 cm, výška 55 cm, hĺbka 17 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
21,92 €
s kódom
27,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Umbra
Polica Montage
Poschodová, z kaučukového dreva, v prírodnej farbe, šírka 62 cm, výška 47 cm, hĺbka 15 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
68 €
s kódom
85 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
YAMAZAKI
Polica Tower
Rohová, kovová, povrchová úprava: farbenie, čierna, šírka 22 cm, výška 3 cm, hĺbka 22 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
23,52 €
s kódom
29,40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Whitby
Plastová, sivá, výška sedadla 67,5 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
105,60 €
s kódom
132 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál na víno Wren
Kovový, v medenej farbe, počet fliaš 12, v medenej farbe, šírka 30 cm, výška 71 cm, hĺbka 17 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
37,60 €
s kódom
47 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Barové stoličky v súprave Marilla
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, sivé, výška sedadla 67 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
267,20 €
s kódom
334 € bez kódu
167 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Swan
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, biele
(3)
Na sklade
371,20 €
s kódom
464 € bez kódu
232 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Creston
Čalúnená, ženilková, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
128 €
s kódom
160 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, tmavosivá
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
265,60 €
s kódom
332 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Hübsch
Komoda
S posuvnými dverami, z dubového dreva, povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 100 cm, výška 70 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
521,60 €
s kódom
652 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Light & Living
Polica Ginosu
Z mangového dreva, matná, v tmavo prírodnej farbe, šírka 70 cm, výška 3 cm, hĺbka 17 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 100x160 cm, dĺžka po rozložení 260 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
656,80 €
s kódom
821 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenská stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, matná, biela
(3)
Doručenie od 26. 10. 2026
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Wilshire
Kovový, ø 120 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
667,20 €
s kódom
834 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
415,20 €
s kódom
519 € bez kódu
259,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Compo
Kovová/polstrovaná, svetlosivá, šírka 130 cm, hĺbka 44 cm, výška 45 cm
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
248,80 €
s kódom
311 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, svetlohnedá, výška sedadla 75 cm
(3)
Doručenie od 16. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (2)
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Gena
V dekore duba, ženilková, béžová/v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Filippa
Rozkladací, v dekore duba, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 240 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba dreva (3)
+ Rozmery (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavosivá, výška sedadla 75 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenská stolička Nagano
Čalúnená, čierna/sivá
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Kalune Design
Regál Sierra
V dekore borovice, z MDF, povrchová úprava: melamín, v zlatej farbe, šírka 125 cm, výška 180 cm, hĺbka 28 cm
(3)
Doručenie od 6. 11. 2026
367,20 €
s kódom
459 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
V dekore jaseňa, ø 120 cm
(3)
Doručenie od 9. 12. 2026
624,80 €
s kódom
781 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, zelená, šírka 132 cm, výška 85 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína Bronco
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, zelená, šírka 111 cm, výška 140 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
495,20 €
s kódom
619 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
70,40 €
s kódom
88 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
PT LIVING
Regál na víno Dual
Nástenný, kovový, v zlatej farbe, počet fliaš 16, v zlatej farbe, šírka 8,5 cm, výška 90 cm, hĺbka 52 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
64,80 €
s kódom
81 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Vitrína
S lavicou, kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, zelená, šírka 58 cm, výška 160 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 21. 10. 2026
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Polica Hook
Kovová, povrchová úprava: olejovanie/povrchová úprava: práškovanie, matná, biela, šírka 50 cm, výška 13 cm, hĺbka 16 cm
(3)
Doručenie od 23. 12. 2026
69,60 €
s kódom
87 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Villa
Poschodová, bambusová, povrchová úprava: olejovanie, v prírodnej farbe, šírka 50 cm, výška 102 cm, hĺbka 25 cm
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Rowico
Jedálenský stôl Brooklyn
Rozkladací, z dubového dreva, 95x170 cm, dĺžka po rozložení 270 cm
(3)
Doručenie od 22. 10. 2026
887,20 €
s kódom
1 109 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (4)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Delta
S podrúčkami, pololesklá, čierna/v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 27. 10. 2026
228,80 €
s kódom
286 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, v prírodnej farbe
(3)
Doručenie od 19. 10. 2026
128,80 €
s kódom
161 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Actona
Komoda Nagano
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: olejovanie, matná, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, výška 75 cm, hĺbka 40 cm
(3)
Doručenie od 23. 10. 2026
611,20 €
s kódom
764 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenská stolička Dam
Zelená
(3)
Doručenie od 20. 10. 2026
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Wenko
Servírovací stolík Miro
Na kolieskach, s doskou z akácie, 40x80 cm
(6)
Na sklade
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Pensacola
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
260 €
s kódom
325 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Misti
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 150 cm, výška 80 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
308 €
s kódom
385 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
...
7
8
9
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne