Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 593 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Lavica Skiby
Zamatová, polstrovaná, pred posteľ, svetlosivá, šírka 100 cm, hĺbka 35 cm, výška 43 cm
(71)
Na sklade
66,40 €
s kódom
83 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Boavista
V dekore topoľa, 100x210 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
436,80 €
s kódom
546 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Arya
So sklenenou doskou, 90x160 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
359,20 €
s kódom
449 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Lucy
Otočná, čalúnená, matná, béžová/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
158,40 €
s kódom
198 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
Posledný kúsok
352,80 €
s kódom
441 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské kreslá v súprave Elk
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, krémovobiele
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
443,20 €
s kódom
554 € bez kódu
277 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Abba
2 ks, čierne, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
151,20 €
s kódom
189 € bez kódu
94,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Osaka
Rozkladací, s prídavnou doskou, s doskou v dubovom dekore, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
685,60 €
s kódom
857 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, zelené
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whistler
Čalúnená, biela
(26)
Na sklade
Posledné kúsky
122,40 €
s kódom
153 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Nola
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, ø 120 cm, dĺžka po rozložení 167 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
901,60 €
s kódom
1 127 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozkladanie (2)
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenský stôl Brisbane
Rozkladací, s prídavnou doskou, z borovicového dreva, 70x120 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(22)
Na sklade
165,60 €
s kódom
207 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Jedálenský stôl Sydney
S doskou z borovicového dreva, 70x70 cm
(63)
Na sklade
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
House Nordic
Lavica Watford
Polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, svetlosivá, šírka 95 cm, hĺbka 36,5 cm, výška 46 cm
(26)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Tvilum
Komoda Bodo
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, biela, šírka 50 cm, výška 120 cm, hĺbka 39 cm
(39)
Na sklade
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Elim
Čalúnená, z textílie buklé, svetlosivá/v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
144,80 €
s kódom
181 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
White Label
Jedálenský stôl Laurent
V dekore orecha, ø 120 cm
Na sklade
Posledné kúsky
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
V dekore jaseňa, 105x220 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
926,40 €
s kódom
1 158 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Watford
Z textílie buklé, polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, béžová, šírka 95 cm, hĺbka 36,5 cm, výška 46 cm
(19)
Na sklade
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barový stôl Cesura
V dekore duba, 60x120 cm, výška 105 cm
Na sklade
152 €
s kódom
190 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Regál na víno Lava
Nástenný, kovový, čierny, počet fliaš 5, čierny, šírka 24 cm, výška 44 cm, hĺbka 9 cm
(52)
Na sklade
19,20 €
s kódom
24 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Lexa
S podrúčkami/otočné, čalúnené, ženilkové, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
168 €
s kódom
210 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Lavica Amandola
Polstrovaná, sivá, šírka 59 cm, hĺbka 39 cm, výška 45 cm
(9)
Na sklade
Posledné kúsky
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Jubi
Ø 80 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
407,20 €
s kódom
509 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
+ Priemer (3)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, matná, tmavosivá
(11)
Na sklade
150,40 €
s kódom
188 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Metaltex
Regál na víno Barbera
Kovový, čierny, počet fliaš 50, čierny, šírka 50 cm, výška 108 cm, hĺbka 26 cm
(234)
Na sklade
27,20 €
s kódom
34 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Nola
95x180 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
607,20 €
s kódom
759 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Tvar (2)
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kave Home
Barové stoličky v súprave Zaib
2 ks, s nastaviteľnou výškou, čalúnené, ženilkové, béžové, výška sedadla 53,5 cm
(16)
Na sklade
Posledný kúsok
117,60 €
s kódom
147 € bez kódu
73,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, zelené, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
270,40 €
s kódom
338 € bez kódu
169 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Barová stolička Nolan
S nastaviteľnou výškou/s podrúčkami, čalúnená, béžová, výška sedadla 65 cm
(8)
Na sklade
136 €
s kódom
170 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
WOOOD
Jedálenský stôl Jorre
Ø 120 cm
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
535,20 €
s kódom
669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
Čierna
(37)
Na sklade
72 €
s kódom
90 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Komoda Seaford
V dekore duba, z MDF, povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: farbenie, matná, čierna/v prírodnej farbe, šírka 120 cm, výška 82 cm, hĺbka 40 cm
(25)
Na sklade
268,80 €
s kódom
336 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenský stôl Cep
V dekore jaseňa, ø 65 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské kreslá v súprave Eleanor
2 ks, čalúnené, krémovobiele
(3)
Na sklade
244 €
s kódom
305 € bez kódu
152,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Roxby
V dekore duba, čierna/v prírodnej farbe
(41)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Jedálenský stôl Bolzano
S doskou v dekore mramoru, ø 90 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
273,60 €
s kódom
342 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Bonami Essentials
Jedálenská stolička Arch
Z dubového dreva, biela/v prírodnej farbe
(22)
Na sklade
102,40 €
s kódom
128 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Argo
So sklenenou doskou, ø 119 cm
(12)
Na sklade
Posledný kúsok
311,20 €
s kódom
389 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Delta
Čalúnená, béžová
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
108 €
s kódom
135 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenské kreslo Easton
S podrúčkami, čalúnené, tmavosivé
Na sklade
Posledné kúsky
147,20 €
s kódom
184 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Granite
Z jaseňového dreva, ženilková, béžová/v tmavo prírodnej farbe, výška sedadla 75 cm
Na sklade
403,20 €
s kódom
504 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
House Nordic
Barová stolička Badalona
Čalúnená, z textílie buklé, hnedá, výška sedadla 65 cm
(3)
Na sklade
79,20 €
s kódom
99 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Mailen
Ø 120 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
624,80 €
s kódom
781 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Obľúbené
Bonami Essentials
Lavica Skiby
Polstrovaná, pred posteľ, sivá, šírka 100 cm, hĺbka 35 cm, výška 43 cm
(43)
Na sklade
64 €
s kódom
80 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, tmavosivá, výška sedadla 65 cm
(2)
Na sklade
164,80 €
s kódom
206 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Výška sedadla (2)
1
2
3
4
5
...
55
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne