Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 593 výsledkov
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najvyššia zľava
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
noo.ma
Polica Tivo
Kovová, povrchová úprava: kefovanie, v striebornej farbe, šírka 120 cm, výška 14 cm, hĺbka 22 cm
Na sklade
Posledný kúsok
204,80 €
s kódom
256 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Konna
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 66 cm
Na sklade
Posledné kúsky
184 €
s kódom
230 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, sivá
(10)
Na sklade
Posledné kúsky
136,80 €
s kódom
171 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Watford
Z textílie buklé, polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, hnedá, šírka 95 cm, hĺbka 37 cm, výška 43 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, béžová/v prírodnej farbe
(2)
Na sklade
137,60 €
s kódom
172 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Marckeric
Jedálenský stôl Oda
Ø 110 cm
(36)
Na sklade
291,20 €
s kódom
364 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenský stôl Atlas
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore jaseňa, 100x160 cm, dĺžka po rozložení 200 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Rush
2 ks, čalúnené, béžové, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledné kúsky
270,40 €
s kódom
338 € bez kódu
169 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Townsville
S doskou v dubovom dekore, ø 100 cm
Na sklade
Posledný kúsok
379,20 €
s kódom
474 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Ibiza
Ø 110 cm
(34)
Na sklade
Posledné kúsky
130,40 €
s kódom
163 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Tvilum
Vitrína Madrid
Z drevotriesky, povrchová úprava: fólia, matná, sivobéžová, šírka 78 cm, výška 199 cm, hĺbka 33 cm
(3)
Na sklade
298,40 €
s kódom
373 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Whitby
Plastová, matná, modrá
(16)
Na sklade
71,20 €
s kódom
89 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+4
+5
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Nola
Ø 120 cm
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozkladanie (2)
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Waterton
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenský stôl Cep
V dekore jaseňa, ø 137 cm
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
851,20 €
s kódom
1 064 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (3)
-20 % s kódom
PT LIVING
Polica Reina Cuatro
Poschodová, kovová, povrchová úprava: práškovanie, pololesklá, vínovočervená/sivá, šírka 60 cm, výška 60 cm, hĺbka 16 cm
Na sklade
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenský stôl Cep
V dekore duba, ø 137 cm
(18)
Na sklade
Posledné kúsky
851,20 €
s kódom
1 064 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Livo
Čalúnená, matná, v tmavo prírodnej farbe
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
159,20 €
s kódom
199 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Adriana
2 ks, stohovateľné, čalúnené, čierne/taupe
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
212 €
s kódom
265 € bez kódu
132,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Inka
Čalúnená, ružová
Na sklade
Posledné kúsky
56 €
s kódom
70 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
-20 % s kódom
House Nordic
Lavica Watford
Zamatová, polstrovaná, s úložným priestorom/pred posteľ, čierna, šírka 95 cm, hĺbka 36,5 cm, výška 46 cm
(8)
Na sklade
Posledné kúsky
116,80 €
s kódom
146 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenský stôl Oqui
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, ø 90 cm, dĺžka po rozložení 170 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
438,40 €
s kódom
548 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Priemer (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Obľúbené
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, koňakovohnedé
(65)
Na sklade
335,20 €
s kódom
419 € bez kódu
209,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenská stolička Graham
S podrúčkami/otočná, čalúnená, ženilková, matná, tmavozelená
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
197,60 €
s kódom
247 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenský stôl Nola
V dekore duba, ø 120 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
543,20 €
s kódom
679 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+ Rozkladanie (2)
+ Tvar (2)
-20 % s kódom
Obľúbené
Wenko
Servírovací stolík Country House
Na kolieskach, 40x80 cm
(25)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Jedálenské stoličky v súprave Batilda
2 ks, otočné, čalúnené, krémovobiele
(4)
Na sklade
Posledný kúsok
261,60 €
s kódom
327 € bez kódu
163,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Komoda Sierra
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, matná, čierna, šírka 159 cm, výška 80 cm, hĺbka 47 cm
(5)
Na sklade
Posledné kúsky
612,80 €
s kódom
766 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Ansu
2 ks, čalúnené, v terakotovej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
226,40 €
s kódom
283 € bez kódu
141,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Unique Furniture
Komoda Nola
S posuvnými dverami, v dekore duba, z MDF, povrchová úprava: dyha/povrchová úprava: melamín/povrchová úprava: lakovanie, v prírodnej farbe, šírka 140 cm, výška 76 cm, hĺbka 45 cm
(17)
Na sklade
Posledné kúsky
411,20 €
s kódom
514 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (3)
-20 % s kódom
Marckeric
Kredenc Miranda
Z borovicového dreva, povrchová úprava: lakovanie/povrchová úprava: voskovanie, zelený, šírka 90 cm, výška 180 cm, hĺbka 40 cm
(39)
Na sklade
Posledné kúsky
424,80 €
s kódom
531 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
House Nordic
Polica Botta
Z MDF, povrchová úprava: farbenie, béžová, šírka 57 cm, výška 2,5 cm, hĺbka 19 cm
Na sklade
18,13 €
s kódom
22,66 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Marckeric
Komoda Pisco
Z MDF, povrchová úprava: lakovanie, sivozelená, šírka 140 cm, výška 81 cm, hĺbka 40 cm
(6)
Na sklade
Posledné kúsky
319,20 €
s kódom
399 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Ciselia
Čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 75 cm
(13)
Na sklade
Posledné kúsky
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Farba nôh (4)
+ Výška sedadla (2)
-20 % s kódom
Woodman
Jedálenský stôl Skagen
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore duba, 90x140 cm, dĺžka po rozložení 180 cm
(12)
Na sklade
Posledné kúsky
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Yes Everyday
Jedálenská stolička Maddie
Čalúnená, z textílie buklé, biela
Na sklade
Posledné kúsky
86,40 €
s kódom
108 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Barové stoličky v súprave Adriana
2 ks, čalúnené, červené/v prírodnej farbe, výška sedadla 66 cm
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
232,80 €
s kódom
291 € bez kódu
145,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Moseby
2 ks, čalúnené, zamatové, matné, čierne
(7)
Na sklade
100,80 €
s kódom
126 € bez kódu
63 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Ragaba
Jedálenský stôl Envelope
Rozkladací, s prídavnou doskou, s bielou doskou, 65x90 cm, dĺžka po rozložení 130 cm
(7)
Na sklade
Posledné kúsky
423,20 €
s kódom
529 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
Light & Living
Barová stolička Alice
Čalúnená, z textílie buklé, krémovobiela, výška sedadla 73 cm
(2)
Na sklade
Posledné kúsky
133,60 €
s kódom
167 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenské kreslo Darice
Čalúnené, ženilkové, matné, béžové
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
218,40 €
s kódom
273 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Wenko
Servírovací stolík Miro
Na kolieskach, s doskou z akácie, 40x80 cm
(6)
Na sklade
208,80 €
s kódom
261 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Rupert
Hojdacia, čalúnená, menčestrová, žltá
(3)
Na sklade
140,80 €
s kódom
176 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+3
+4
Premium
-20 % s kódom
Bloomingville
Vitrína Hazem
Z jedlového dreva, povrchová úprava: lakovanie, zelená, šírka 50 cm, výška 80 cm, hĺbka 13,5 cm
(6)
Na sklade
184,80 €
s kódom
231 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Bonami Essentials
Jedálenské stoličky v súprave Lissy
2 ks, čalúnené, žlté
(47)
Na sklade
Posledný kúsok
108,80 €
s kódom
136 € bez kódu
68 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Light & Living
Jedálenský stôl Leyda
S doskou v dekore mramoru, ø 100 cm
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
799,20 €
s kódom
999 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Actona
Jedálenský stôl Montreux
Rozkladací, s prídavnou doskou, v dekore orecha, ø 115 cm, dĺžka po rozložení 154 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
391,20 €
s kódom
489 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Tvar (3)
-20 % s kódom
Obľúbené
Metaltex
Regál Monaco
Kovový, lesklý, biely, šírka 41 cm, výška 104 cm, hĺbka 23 cm
(117)
Na sklade
Posledné kúsky
32 €
s kódom
40 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
55
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne