Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Nábytok do kuchyne a jedálne
...
Nábytok podľa miestností
Nábytok do kuchyne a jedálne
Luxusný nábytok do kuchyne a jedálne so zľavovým kódom
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Jedálenské stoly
Barové stoly
Servírovacie stolíky
Vitríny
Police
Regály
Komody
Jedálenské súpravy
Vinotéky a stojany na víno
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Dekor
Dizajnový štýl
Farba
Cena
+ Ďalšie (4)
Zľavový kód
2 572 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, vínovočervená
Doručenie od 18. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, zelená
Doručenie od 18. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, zelená
Doručenie od 18. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Reboot
S podrúčkami, z textílie buklé, čierna
Doručenie od 27. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička
Čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Doručenie od 23. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, čierna
Doručenie od 18. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Makamii
Jedálenská stolička Niu
Z masívneho dreva, ženilková, čierna
Doručenie od 18. 11. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
Støraa
Vitrína Luna
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, matná, čierna, šírka 100 cm, výška 64 cm, hĺbka 40 cm
Doručenie od 15. 10. 2026
256 €
s kódom
320 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Actona
Barové stoličky v súprave Lucy
2 ks, s nastaviteľnou výškou/otočné, čalúnené, béžové, výška sedadla 84 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
159,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Actona
Jedálenské kreslo Aura
Čalúnené, z textílie buklé, tmavosivé
Doručenie od 23. 10. 2026
255,20 €
s kódom
319 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Lavica Barrali
Drevená, jedálenská, v prírodnej farbe, šírka 150 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
Na sklade
Posledné kúsky
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Unique Furniture
Lavica Barrali
Drevená, jedálenská, tmavohnedá, šírka 150 cm, hĺbka 35 cm, výška 45 cm
Doručenie od 19. 10. 2026
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(3)
Na sklade
Posledné kúsky
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
vtwonen
Jedálenské stoličky v súprave Afternoon
2 ks, kovové, zelené
Na sklade
Posledné kúsky
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, zelené
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
254,40 €
s kódom
318 € bez kódu
159 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské kreslá v súprave Rush
2 ks, čalúnené, béžové
(3)
Doručenie od 16. 10. 2026
253,60 €
s kódom
317 € bez kódu
158,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Derile
S podrúčkami, z dubového dreva, v prírodnej farbe, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Tavari
Kovová, béžová, nosnosť 130 kg, šírka 60 cm, hĺbka 60 cm, výška sedadla 63 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Výška sedadla (2)
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Derile
S podrúčkami, z dubového dreva, hnedá, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Nina
Drevená, hnedá, nosnosť 130 kg, šírka 54 cm, hĺbka 54 cm, výška sedadla 62 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Derile
S podrúčkami, z dubového dreva, čierna, výška sedadla 65 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Záhradná barová stolička Nina
Drevená, čierna/v prírodnej farbe, nosnosť 260 kg, šírka 54 cm, hĺbka 54 cm, výška sedadla 62 cm
Doručenie od 9. 12. 2026
252,80 €
s kódom
316 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Duct
Z textílie buklé, hnedá
Doručenie od 27. 10. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, hnedá
(1)
Doručenie od 27. 10. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Boto
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, pololesklá, čierna
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Pero
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, matné, čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
157,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Premier Housewares
Regál Depok
Kovový, čierny/v prírodnej farbe, šírka 61 cm, výška 179 cm, hĺbka 34 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
252 €
s kódom
315 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Maura
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
Doručenie od 23. 10. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
157 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Novinka
Hübsch
Servírovací stolík Ays
Na kolieskach, kovový, 32x63 cm
Doručenie od 2. 11. 2026
251,20 €
s kódom
314 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Unique Furniture
Jedálenské stoličky v súprave Teslin
2 ks, kovové, z umelej (eko) kože, hnedé
(2)
Doručenie od 19. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
156,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Buckle
Z textílie buklé, v svetlo prírodnej farbe
Doručenie od 23. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Unique Furniture
Jedálenská stolička Relate
Čalúnená, čierna/béžová
(1)
Doručenie od 21. 10. 2026
250,40 €
s kódom
313 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Zone
Servírovací stolík A-Cocktail
Na kolieskach, kovový, 40,5x61 cm
Doručenie od 26. 10. 2026
249,60 €
s kódom
312 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Lavica Compo
Kovová/polstrovaná, svetlosivá, šírka 130 cm, hĺbka 44 cm, výška 45 cm
(3)
Doručenie od 7. 12. 2026
248,80 €
s kódom
311 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Calixta
Z mahagónového dreva, kožená, matná, čierna
Doručenie od 9. 12. 2026
248,80 €
s kódom
311 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zed
S podrúčkami, čalúnená, z umelej (eko) kože, béžová
(3)
Na sklade
Posledný kúsok
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, khaki
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
DAN-FORM Denmark
Jedálenská stolička Zone
Čalúnená, z umelej (eko) kože, matná, tmavohnedá
Doručenie od 23. 10. 2026
248 €
s kódom
310 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Støraa
Jedálenské stoličky v súprave Oita
2 ks, čalúnené, biele
Doručenie od 19. 10. 2026
247,20 €
s kódom
309 € bez kódu
154,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Barová stolička Yvette
S podrúčkami, čalúnená, ženilková, béžová, výška sedadla 65 cm
Na sklade
Posledný kúsok
247,20 €
s kódom
309 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Spinder Design
Komoda Joey
Kovová, povrchová úprava: práškovanie, čierna, šírka 37 cm, výška 45 cm, hĺbka 26 cm
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
247,20 €
s kódom
309 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Rozmery (2)
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, krémovobiele
Doručenie od 4. 12. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Karup
Lavica Pace
Drevená, jedálenská, v prírodnej farbe, šírka 120 cm, hĺbka 40 cm, výška 45 cm
Doručenie od 16. 10. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, oranžové/krémovobiele
Doručenie od 4. 12. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, čierne
Doručenie od 4. 12. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, čierne/krémovobiele
Doručenie od 4. 12. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
+ Materiál čalúnenia (2)
-20 % s kódom
Novinka
Micadoni
Jedálenské kreslo Lea
S podrúčkami, čalúnené, z textílie buklé, čierne/tmavomodré
Doručenie od 4. 12. 2026
246,40 €
s kódom
308 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
+3
-20 % s kódom
Kalune Design
Jedálenský stôl Sabella
V dekore orecha, 90x200 cm
Doručenie od 6. 11. 2026
245,60 €
s kódom
307 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
1
...
30
31
32
...
54
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Jedálenské stoličky
Barové stoličky
Lavice
Vitríny
Servírovacie stolíky
Stojany na víno
Police
Regály
Obľúbené filtre
Nábytok do kuchyne a jedálne dekor dub
Moderný nábytok do kuchyne a jedálne