Zľava 20 % na nákup nad 140 € |
Ušetrite ešte dnes →
Bonami Extra × MeowBaby |
Zľava až 25% →
Na Bonami nájdete najširšiu ponuku pre váš domov.
Prihlásiť sa
Porovnanie
Košík
Menu
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Pre profesionálov
Kategórie
Miestnosti
Plus
Bonami Club
Bonami Extra
Inšpirácia
Akcie a zľavy
Návrh interiéru
Novinky
Premium produkty
Domov
Kategórie
Nábytok
Stoličky
Jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky
...
Stoličky
Jedálenské stoličky
Luksusowe jedálenské stoličky so zľavovým kódom
Filtre
1
Na sklade
Akcie a zľavy
Premium
Novinky
Farba
Materiál
Cena
Typ
+ Ďalšie (14)
Zľavový kód
778 výsledkov
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Najdrahšie
Najpredávanejšie
Najvyššia zľava
Najlacnejšie
Najdrahšie
Najnovšie
Podľa hodnotenia
Najlacnejšie za kus
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Nora
2 ks, z dubového dreva, kožené, hnedé/koňakovohnedé
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
959,20 €
s kódom
1 199 € bez kódu
599,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, otočné, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
959,20 €
s kódom
1 199 € bez kódu
599,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, svetlosivé
Na sklade
Posledný kúsok
847,20 €
s kódom
1 059 € bez kódu
529,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, oranžové
Doručenie od 16. 10. 2026
839,20 €
s kódom
1 049 € bez kódu
524,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, červené
Doručenie od 16. 10. 2026
839,20 €
s kódom
1 049 € bez kódu
524,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Mogi
2 ks, čalúnené, tmavosivé
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
514,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Mogi
2 ks, čalúnené, červené
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
514,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Mogi
2 ks, čalúnené, z umelej (eko) kože, čierne
(1)
Doručenie od 20. 10. 2026
823,20 €
s kódom
1 029 € bez kódu
514,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Teulat
Jedálenské kreslá v súprave Add
2 ks, čalúnené, čierne
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
763,20 €
s kódom
954 € bez kódu
477 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+2
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Hnedá/krémovobiela
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Čierna/hnedá
(3)
Doručenie od 29. 12. 2026
703,20 €
s kódom
879 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Fawn
Biela/v prírodnej farbe
(2)
Doručenie od 29. 12. 2026
583,20 €
s kódom
729 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Tradition
Čalúnená, kožená, matná, čierna/v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
575,20 €
s kódom
719 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Freja
Z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
567,20 €
s kódom
709 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Book
2 ks, s podrúčkami/stohovateľné, v dekore duba, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledné kúsky
555,20 €
s kódom
694 € bez kódu
347 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Muna
S podrúčkami, čalúnená, sivá/v prírodnej farbe
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
547,20 €
s kódom
684 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, v tehlovej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
539,20 €
s kódom
674 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, oranžové
Doručenie od 20. 10. 2026
535,20 €
s kódom
669 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Mette
Z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
531,20 €
s kódom
664 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Kare Design
Jedálenské stoličky v súprave Avignon
2 ks, zamatové, zamatové, zelené
(2)
Na sklade
Posledný kúsok
531,20 €
s kódom
664 € bez kódu
332 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Iba na Bonami
Hammel Furniture
Jedálenská stolička Mette
Matná, zelená
Na sklade
Posledné kúsky
527,20 €
s kódom
659 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Jedálenské kreslá v súprave Ecto
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, sivé
(1)
Doručenie od 2. 11. 2026
523,20 €
s kódom
654 € bez kódu
327 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Mogi
Otočné, čalúnené, z umelej (eko) kože, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Blaine
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, matné, béžové
Doručenie od 22. 10. 2026
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
319,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Hübsch
Jedálenské kreslá v súprave Ecto
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, béžové
(1)
Na sklade
Posledné kúsky
511,20 €
s kódom
639 € bez kódu
319,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Gazzda
Jedálenská stolička Muna
S podrúčkami, z dubového dreva, hnedá
(1)
Doručenie od 29. 12. 2026
507,20 €
s kódom
634 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Daia
4 ks, čalúnené, matné, zelené
Na sklade
Posledný kúsok
503,20 €
s kódom
629 € bez kódu
157,25 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Add
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
499,20 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
Premium
-20 % s kódom
Teulat
Jedálenské kreslo Add
S podrúčkami, čalúnené, svetlosivé
Doručenie od 20. 10. 2026
499,20 €
s kódom
624 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+ Farba nôh (2)
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, béžové
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
495,20 €
s kódom
619 € bez kódu
309,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Gazzda
Jedálenské stoličky v súprave Book
2 ks, stohovateľné, v dekore duba, v prírodnej farbe
Na sklade
Posledný kúsok
491,20 €
s kódom
614 € bez kódu
307 € / ks
Do košíka
Do košíka
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Fondes
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, hnedá
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
Kave Home
Jedálenská stolička Fondes
S podrúčkami, z dubového dreva, matná, v prírodnej farbe
Doručenie od 9. 12. 2026
489,60 €
s kódom
612 € bez kódu
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zamatové, khaki
(1)
Na sklade
Posledný kúsok
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, kožené, koňakovohnedé
Doručenie od 19. 10. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, z textílie buklé, sivé
Doručenie od 3. 12. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, zelené
Doručenie od 3. 12. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
WOOOD
Jedálenské stoličky v súprave Vogue
2 ks, čalúnené, kožené, čierne
Doručenie od 19. 10. 2026
487,20 €
s kódom
609 € bez kódu
304,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Blaine
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, matné, svetlozelené
Doručenie od 22. 10. 2026
475,20 €
s kódom
594 € bez kódu
297 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Waterton
2 ks, čalúnené, v prírodnej farbe
(4)
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Tenzo
Jedálenské stoličky v súprave Ritz
2 ks, zamatové, sivé
Na sklade
Posledné kúsky
471,20 €
s kódom
589 € bez kódu
294,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 4 ks
Marckeric
Jedálenské stoličky v súprave Dash
4 ks, stohovateľné, čalúnené, v tehlovej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
463,20 €
s kódom
579 € bez kódu
144,75 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Light & Living
Jedálenské kreslá v súprave Kosaka
2 ks, čalúnené, matné, svetločervené
Na sklade
Posledný kúsok
463,20 €
s kódom
579 € bez kódu
289,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
Premium
-20 % s kódom
súprava 2 ks
MOME
Jedálenské kreslá v súprave Naia
2 ks, s podrúčkami, čalúnené, ženilkové, v prírodnej farbe
Doručenie od 20. 10. 2026
463,20 €
s kódom
579 € bez kódu
289,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Amesbury
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledný kúsok
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Lowell
2 ks, čalúnené, béžové
Na sklade
Posledné kúsky
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské kreslá v súprave Alison
2 ks, otočné, čalúnené, béžové
(5)
Doručenie od 20. 10. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
ďalšie varianty
+5
+6
-20 % s kódom
súprava 2 ks
Rowico
Jedálenské stoličky v súprave Maymont
2 ks, stohovateľné, čalúnené, krémovobiele/tmavohnedé
Doručenie od 22. 10. 2026
455,20 €
s kódom
569 € bez kódu
284,50 € / ks
Do košíka
Do košíka
1
2
3
4
5
...
17
Načítať viac
Súvisiace kategórie
Jedálenské stoly
Vankúše na sedenie
Obľúbené filtre
Jedálenské stoličky dekor dub
Moderné jedálenské stoličky
Biele jedálenské stoličky
Sivé jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky v súprave
Drevené jedálenské stoličky
Kovové jedálenské stoličky
Plastové jedálenské stoličky
Polstrované jedálenské stoličky
Jedálenské stoličky s podrúčkami
Kožené jedálenské stoličky